صفحه اصلی » سیاسی » برگزاری کنسرت های مختلط حرام مسلم الهی و گناه است

امام جمعه گلشهر:

برگزاری کنسرت های مختلط حرام مسلم الهی و گناه است

حجت الاسلام والمسلمین سید علی موسوی خراسانی در نماز جمعه این هفته که در مسجد جامع گلشهر برگزار شد با اشاره به رواج سبک زندگی غربی در کشور اظهار کرد: برگزاری کنسرت های مختلط حرام مسلم الهی و گناه است و هیچ ربطی به مساله آزادی در کشور ندارد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۵ - جمعه ۱۳۹۵/۰۷/۲۳

به گزارش صاحب نیوز، امام جمعه گلشهر از صادر شدن مجوز برگزاری کنسرت های مختلط در کشور اسلامیمان انتقاد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید علی موسوی خراسانی در نماز جمعه امروز که در مسجد جامع گلشهر برگزار شد با اشاره به رواج سبک زندگی غربی در کشور اظهار کرد: برگزاری کنسرت های مختلط حرام الهی و گناه است و این مساله هیچ ربطی به مساله کمبود آزادی در کشور ندارد.

وی با اشاره به ترویج فرهنگ سگ و گربه بازی در مکان های عمومی عنوان کرد: متاسفانه این سبک زندگی به گونه ای معروف شده است که حتی اگر کسی طبق دستور خداوند تذکر لسانی دهد در انظار مردم نیز مذموم شمرده می شود.

خطیب جمعه گلشهر با یادآوری صحبت رهبری در 10 سال گذشته پیرامون ناتوی فرهنگی تصریح کرد: دشمن خوب می داند با قدرت نظامی نمی تواند در مقابل ایران بایستد به خاطر همین می خواهد فکر مردم را بپوساند.

امام جمعه این شهر با بیان مشکلات ازدواج جوانان و طوفان جنسی به راه افتاده در کشورهای اسلامی خاطرنشان کرد: بیش از 450 میلیون سایت و کانال برای راه اندازی انقلاب جنسی به جهت مقابله با تفکر اسلامی به وجود آمده اند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی گفت: دشمن در عراق با قدرت نظامی و همچنین سوریه و کشورهای عربی با شیوه تروریسم پروری و  در نهایت در ایران با ایجاد انقلاب جنسی می خواهد به اهداف خود برسد.

وی در ادامه گفت: حسین یک فکر و اندیشه است که اگر با معرفت به این جریان نظاره نکنیم نخواهیم توانست در خط حسینی قدم برداریم و تنها در ظاهر این تفکر جلوه گر می شویم و نه مسیر آن.

خطیب جمعه گلشهر با اشاره به لزوم اهتمام به بالا بردن شعور حسینی در کنار شور و گریه تصریح کرد: در روز عاشورا حتی برخی دشمنان نیز هنگام خیمه آتش زدن و بریدن سر اباعبدالله گریه می کردند.

امام جمعه این شهر با اشاره به همه گیر شدن فرهنگ حسینی و عظمت آن اظهار کرد: امروز عاشورا دنیا را مبهوت کرده و می بینیم که در مقابل کاخ سفید که یزید زمان در آن قرار دارد مراسم عزاداری برگزار و غذای نذری امام حسین پخش می شود.

وی گستردگی رواج فرهنگ حسینی را جهانی دانست  و افزود: ملت هند با یک میلیارد جمعیت و هندو که حتی خداپرست نیستند به ساحت مقدس حسین (ع) معتقدند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی در ادامه یادآور شد: اردوغان که معتقد به تشکیل امپراطوری سنی مذهب در مقابل ایران است نیز می خواهد ملت ترکیه را امام حسین  علیه السلام حفظ کند.

انتهای پیام/دیار عالمان/ث

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد