صفحه اصلی » سیاسی » تا کی درهم ها و دینارها چشم مسئولان سازمان های بین المللی را خواهد بست؟

امام جمعه گلپایگان:

تا کی درهم ها و دینارها چشم مسئولان سازمان های بین المللی را خواهد بست؟

حجت الاسلام اسماعیلی گفت: سازمان ملل به جای اینکه عربستان را به دادگاه های بین المللی بفرستد در مقابل درهم و دینار عربستان سکوت اختیار کرده است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۳ - جمعه ۱۳۹۵/۰۷/۲۳

به گزارش صاحب نیوز، امام جمعه گلپایگان گفت: تا کی درهم ها و دینارها چشم مسئولان سازمان های بین المللی را خواهد بست.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا اسماعیلی در نماز جمعه این هفته که در مصلی برگزار شد اظهار کرد: امریکا سخت پیگیر این است که مسائل سوریه را به سمت و سوی دیگری بکشاند و  تاکنون طرح های زیادی توسط آمریکا به سازمان ملل داده شده است ولی توسط روسیه وتو شده است.

خطیب جمعه گلپایگان تصریح کرد: تا چه زمانی سازمان ملل نظاره گر ریخته شدن انسان های بی گناه خواهد بود.

امام جمعه شهرستان با اشاره به خاک و خون کشیدن مجلس عزا توسط عربستان و کمک تسلیحاتی فرانسه به این کشور عنوان کرد: سازمان ملل به جای اینکه عربستان را برای محاکمه به دادگاه های بین المللی بفرستد در مقابل درهم و دینار عربستان سکوت اختیار کرده است.

وی در ادامه یادآور شد: همشهریان اهتمام لازم را برای دادن اطلاعات لازم به دولت در سرشماری داشته باشند چرا که برنامه ریزی های کلان کشور طبق همین آمار صورت خواهد گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین با گرامیداشت روز پیوند اولیاء و مربیان در هفته آینده اظهار کرد: همکاری اولیاء با مربیان دانش آموزان می تواند نقش بسزایی را روی دانش آموزان داشته باشد.

امام جمعه شهرستان در ادامه از برگزاری مراسم دهه دوم محرم از امشب در بقعه تازه تاسیس امامزاده سید زین العابدین موسوی در اسفرنجان خبر داد و گفت: فقط به عزا داری دهه اول اکتفا نکنیم و علم عزای امام حسین باید همواره برقرار باشد.

وی با اشاره به لزوم رعایت تقوا در عزاداری ها عنوان کرد: وحدت به وجود آمده در فضای جامعه باید همواره برقرار باشد.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی در پایان با گرامیداشت روز تربیت بدنی تلاش و پویایی بیشتر ورزشکاران شهرستان را در عرصه های مختلف خواستار شد.

 

انتهای پیام/دیار عالمان/ث

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد