صفحه اصلی » سیاسی » کار بعضی از نماینده ها به جای رسیدگی به مشکلات مردم حمایت از سران فتنه است

امام جمعه نطنز:

کار بعضی از نماینده ها به جای رسیدگی به مشکلات مردم حمایت از سران فتنه است

حجت الاسلام روح الامینی افزود: همه گروه های معاند و عوامل داخلی فریب خورده هشت ماه کشور ما را دچار آشوب کرده، آبروی مردم و نظام را در سطح بین الملل بردند و مهم تر از همه زمینه نفوذ و تحریم های بیشتر را نیز فراهم کردند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۳ - جمعه ۱۳۹۵/۰۷/۲۳

به گزارش صاحب نیوز، امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به فتنه ۸۸ و حرمت شکنی در عاشورا، اظهار کرد: امروز نمایندگانی که با پول وارد مجلس شده اند از سردمداران فتنه حمایت می کنند تا آزاد شوند در صورتی که حق سران فتنه اعدام بود، چرا بعضی از نمایندگان مجلس به جای رسیدگی به حق و مشکلات مردم، حمایت از سران فتنه را در دستور کار خود قرار داده اند.

حجت الاسلام روح الله امینی افزود: انسان گاهی نامش نام اهل بیت (ع) است و در خانواده مذهبی بزرگ شده است اما مثل فتنه گران سال ۸۸ در مقابل امام حسین زمان می ایستد، وقتی چنین افرادی را می بینیم گویی صحنه هایی از کربلا رقم خورده است.

وی افزود: همه گروه های معاند و عوامل داخلی فریب خورده هشت ماه کشور ما را دچار آشوب کرده، آبروی مردم و نظام را در سطح بین الملل بردند و مهم تر از همه زمینه نفوذ و تحریم های بیشتر را نیز فراهم کردند.

خطیب جمعه نطنز با بیان اینکه این ها به استکبار جهانی امید به شکست نظام را دادند، تصریح کرد: مردم در روز عاشورای حسینی فهمیدند که دشمن به بهانه تقلب نظام اسلامی را هدف قرار داده بود و اینگونه بود که حادثه ۹ دی که محصول غیرت دینی مردم ما بود را رقم زدند.

وی تاکید کرد: هرگز نباید فتنه سال ۸۸، سردمداران آن ها، اربابان خارجی، فریب خوردگان داخلی و البته سکوت کنندگان در برابر آن را فراموش کرد.

حجت الاسلام امینی با بیان اینکه یکی از پایه های اساسی مسلمان بودن حیا است، بیان کرد: خداوند به انسان عقل و درایت عطا فرمود و هر کجا که عقل و درایت دچار مشکل شود حیا و عفت آدمی هم دچار مشکل می شود و هر کجا حیا دچار مشکل شود عقل هم زایل می شود.
وی در ادامه سخنان خود گفت: بهترین سرمایه زندگی انسان فرزندان اوست و باید مراقب این سرمایه ها بود چراکه با وجود ماهواره ها و شبکه های اجتماعی، انقلاب اسلامی که میراث شهداست باید به دست کسانی سپرده شود که اقتدار و عزت آن دغدغه اصلی آن ها باشد.

وی خاطر نشان کرد: مردم همواره برای اینکه مسیر را به سلامت بگذرانند باید اولیاء الهی را چراغ راه قرار دهند و امروز ولی جامعه اسلامی ولایت فقیه است و اگر بناست در پیچ و خم های زندگی منحرف نشویم راهی جز تاسی از رهنمود های ولی فقیه نداریم.

انتهای پیام/ نطنزنا/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

12 + چهار =