صاحب نیوز

img_1226

بخشدار مرکزی؛

46.31 درصد مردم چادگان در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن مشارکت کردند

معاون اجرایی ستاد سرشماری چادگان گفت: طبق آمار اعلام شده تا پایان سرشماری اینترنتی، 46.31 درصد جمعیت شهرستان چادگان در سرشماری نفوس و مسکن مشارکت و اهالی روستای کمیتک از بخش مرکزی چادگان به صورت 100درصدی در این مرحله ثبت نام کردند.

کدخبر: 573709
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ @ ۱۳:۵۳


به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، بخشدار مرکزی چادگان در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: آمار نفوس و مسکن هر 10 سال اجرا می‌شود که در دیدار مسوولان طرح نفوس و مسکن با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و رئیس‌جمهور بر اهمیت و حساسیت طرح آماری رهنمودهای جامعی را ایراد داشتند و مراجع عظام هم بر امر سرشماری تأکید  داشتند.

حمیدرضا لطفی اظهار کرد: برای پیشرفت هر کشوری نیازمند وجود اطلاعات و آمار دقیق جمعیت هر شهر، روستا و استان نیاز است تا با وجود این اطلاعات برنامه‌ریزی صحیح برای اهداف توسعه‌ی کشور اقدام شود.

وی با بیان این که روستاهای شهرستان چادگان گسترده و پراکنده هستند گفت: شهرستان چادگان دارای دو شهر چادگان و رزوه و همچنین 63 روستا است که شایسته است مأموران آمارگیر به‌ عنوان نمایندگان دولت در سرشماری در ثبت و اخذ و انتقال آمار دقت لازم داشته باشند.

معاون اجرایی ستاد سرشماری چادگان بیان کرد: برای اعزام مأموران سرشماری نفوس مسکن در شهرستان چادگان ادارات این شهرستان همکاری‌ های لازم را دارند که امیدواریم با همکاری مسوولان ادارات کلیه اطلاعات آماری شهرستان در سامانه ثبت شود تا مسوولان شهرستان، استان و کشور در برنامه‌ریزی‌ها برای توسعه و پیشرفت کشور اقدام کنند.

لطفی خاطر نشان کرد: طبق آمار اعلام شده تا روز جمعه 30 مهر ماه که پایان سرشماری اینترنتی بود، 46/31 درصد جمعیت شهرستان چادگان در آمارگیری شرکت کردند و همچنین مردم روستای کمیتک با مشارکت 100درصدی در سرشماری اینترنتی ثبت نام کردند.

انتهای پیام/ الف