صفحه اصلی » مقاومت » شهدا در هشت سال دفاع مقدس کار حسینی و خبرنگاران کار زینبی کردند

مسئول بسیج رسانه سپاه صاحب الزمان(عج)استان اصفهان:

شهدا در هشت سال دفاع مقدس کار حسینی و خبرنگاران کار زینبی کردند

اگر خبرنگاران مجاهد، شجاع ، جان بر کف و با اخلاص در صحنه های نبرد هشت سال دفاع مقدس حضور نداشتند امروز ما این گنجینه گرانبها، مستندات و محتوای غنی را برای ارائه رشادتها و دلاور مردیها رزمندگان به نسل های امروز در دسترس نداشتیم.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۳ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۵

به گزارش صاحب نیوز به نقل از درچه نیوز، سردار شهید حاج محمد سلیمانی روز گذشته  به عنوان خبرنگار شهید شاخص معرفی شد.

مسئول بسیج رسانه سپاه صاحب الزمان استان اصفهان در نمایشگاه راست قامتان کنگره شهرستان خمینی شهر در مصاحبه  با پایگاه خبری درچه نیوز گفت: رسانه ها در هشت سال دفاع مقدس نقش مهم و اساسی در انعکاس وقایع و اخبار بر عهده داشتند.

رضا صفری در ادامه گفت: در زمان جنگ خبرنگاران نیز همپای رزمندگان در تبلیغات لشکر ها نقش آفرینی می کردند و وظیفه ثبت لحظه به لحظه وقایع جنگ تحمیلی را خیلی خوب انجام دادند وی ادامه داد: یکی از آن خبرنگاران فعال در آن دوران سردار شهید حاج محمد سلیمانی از شهر درچه بود که در تبلیغات لشکر ۱۴ امام حسین حضور داشت و  ثبت لحظه به لحظه عملیاتها را بر عهده داشتند.

safare1

 

صفری افزود: اگر نبودند خبرنگاران مجاهد و شجاعی که جان بر کف و با اخلاص در صحنه های نبرد سال دفاع مقدس،امروز ما این گنجینه گرانبها و مستندات و محتوای غنی را برای ارائه رشادتها و دلاور مردیها به نسل های امروزی در دسترس نداشتیم.

مسئول بسیج رسانه سپاه صاحب الزمان استان اصفهان در ادامه افزود: اگر شهدا کار حسینی انجام دادند خبرنگاران در آن زمان کار زینبی کردند  و کار خود که همان انتقال مفاهیم و پیام شهدا است را در دوران مختلف به یادگار گذاشتند و این پیامها در تاریخ ما جاودانه خواهند ماند.

صفری در پایان افزود: به سهم خودم از اقشار مختلف مردم دعوت می نمایم تا با حضور و بازدیند و از نمایشگاه راست قامتان که دوستان زحمت زیادی برای برگزاری آن کشیدند بازدید نمایند و از فضای معنوی آن حداکثر استفاده را نمایند.

انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد