صفحه اصلی » استان اصفهان » گلپایگان » تصفیه خانه گلپایگان پنج شنبه عصر با حضور وزیر نیرو افتتاح می شود

تصفیه خانه گلپایگان پنج شنبه عصر با حضور وزیر نیرو افتتاح می شود

فیروزی بیان کرد: وزیر نیرو باید در این سفر عدد دقیق حقابه ی تعیین شده شهرستان برای آورده ی ما را اعلام کند.

تاریخ انتشار: ۰۰:۰۰ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۱۲

به گزارش صاحب نیوز به نقل از دیار عالمان، رئیس شورای شهرستان گلپایگان گفت: تصفیه خانه گلپایگان پنج شنبه عصر با حضور وزیر نیرو افتتاح می شود.

علی فیروزی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه شهرستان که امروز عصر برگزار شد اظهار کرد: وزیر نیرو باید در این سفر عدد دقیق حقابه ی تعیین شده شهرستان برای آورده ی ما را اعلام کند.

وی در ادامه با اشاره به برخی سخنان غیر کارشناسانه برخی مسئولان قمی تصریح کرد: مسئولان قم و شهرستان گلپایگان باید با هم نشست کارشناسانه داشته باشند.

عضو شورای اسلامی شهر عنوان کرد: برخی پیغام ها جز تنش چیزی ایجاد نمی کند.

رئیس شورای شهرستان با اشاره به لزوم ایزولاسیون انهار به جهت بیماری های رایج شده در دام ها در ماه های اخیر بیان کرد: باید در جهت گرفتن اعتبار در این زمینه نیز درخواست صورت گیرد.

فیروزی با بیان اینکه سرمایه گذاران کشتارگاه جدید تاکنون 5 میلیارد تومان برای این طرح هزینه کرده اند خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تاکنون 1/5 میلیارد تومان نیز از بودجه دولت برای این طرح هزینه شده است در صورت تامین 700 میلیون باقی مانده این طرح نیز تا دهه فجر افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این کشتارگاه چیزی حدود 2 هزار لاشه گوسفند ذخیره می کند خبر داد: این  طرح برای 50 نفر به صورت مستقیم و 300 نفر غیر مستقیم شغل ایجاد می کند.

عضو شورای اسلامی شهرستان با بیان خطرات زیادی که متوجه سد کوچری بوده است عنوان کرد: مدیریت سد کوچری هر چه زودتر باید مشخص شود.

رئیس شورای شهرستان از واگذاری پروژه بازیافت شهرستان به پیمانکار طی مناقصه خبر داد.

فیروزی در پایان سخنانش از متولیان فرهنگی شهرستان درخواست کرد با توجه به بالا بودن تعداد هیات های بزرگ مذهبی گلپایگان، چند تجمع بزرگ برای عزاداری ماه صفر به صورت مشترک در سطح شهرستان داشته باشند.

نائب رئیس شورای شهرستان نیز در این جلسه گفت: گلشهر با توجه به وجود فضولات حیوانی و توسعه هر روزه نیز نیاز به فاضلاب کشی دارد.

طاووس فیاضی با اشاره به نبود پزشک متخصص در گلشهر تصریح کرد: حداقل وجود پزشک متخصص در دو روز هفته در گلشهر ضرورت دارد.

وی در ادامه از مسئولین شهرستان خواستار شد هرچه زودتر اعتبار لازم برای رساندن آب شرب سالم به گلشهر محقق شود.

نائب رئیس شورای شهرستان در پایان یاداور شد: متاسفانه در شهر ما هر چه کارخانه های صنعتی و ایجاد اشتغال می شود از نیروهای غیر بومی استفاده می کنند این در صورتی است که حاصل این طرح ها چیزی جز آلایندگی برای شهرستان نبوده است.

 


انتهای پیام/ث

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

7 + 17 =