صاحب نیوز

img_2280

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان؛

اقتدار و شجاعت رهبری و بصیرت مردم است که سایه جنگ را از این کشور برداشت نه برجام

کسانی که می گویند برجام را قبول کردیم تا سایه جنگ از کشور ما برداشته شود و یا این که می گویند به خاطر کاهش ایران هراسی برجام را قبول کردیم، باید بدانند اقتدار و شجاعت رهبری و بصیرت و پشتیبانی مردمی هست که سایه جنگ را از این کشور برداشته است نه مذاکره برجام.

کدخبر: 579618
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ @ ۰۹:۱۰


به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: منطق قرآن در مورد تبعیت نکردن از دشمنان منطق توحیدی است و نگاه توحیدی، زندگی را دگرگون می کند.

سرهنگ علیرضا منصوری تصریح کرد: امروز مقابل جبهه حق، جبهه استکبار است و مصداق این جبهه استکبار، آمریکاست که ظلمش در جهان سایه افکنده است.

سرهنگ منصوری با بیان این که مشکل جبهه استکبار، فقط لشکر کشی نیست افزود: منظور، حمایت از اسرائیل غاصب نیست، حمله به هواپیمای مسافربری و کشتن کودکان بی گناه نیست، حمایت از عربستان وهابی و کودک کش نیست، تنها مشکل اصلی این جبهه، استکبار فضای حاکم بر آمریکاست.

وی ادامه داد: در مصداق قرآن، کسی که در مسیر قرآن نیست، طاغوت است و مصداق بارز طاغوت، استکبار جهانی آمریکاست که به بهانه مبارزه با تروریسم، کاروان عروسی و بیمارستان را در افغانستان هدف قرار می دهد.

این فرمانده اضافه کرد: اگر ما مذاکره هم می کنیم باید نگاهمان به خدا باشد. ((قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ، اللَّهُ الصَّمَدُ))

وی با بیان این که مذاکره ممنوع نیست ولیکن اتکا باید به خدا و به توانمندی های داخل باشد افزود: کسانی که می گویند برجام را قبول کردیم تا سایه جنگ از کشور ما برداشته شود و یا این که می گویند به خاطر کاهش ایران هراسی برجام را قبول کردیم باید بدانند اقتدار و شجاعت رهبری و بصیرت و پشتیبانی مردمی هست که سایه جنگ را از این کشور برداشته است نه مذاکره برجام.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان تأکید کرد: اگر بخواهید دشمن به شما حمله نکند، نباید عقب نشینی کرد و اگر ایستادگی کردید دشمن فرار می کند، کسی جلوی دشمن می ایستد که به دنیای دیگر اعتقاد داشته باشد و آمریکا برای این به دنیا آمده که اگر جانش به خطر افتد فرار می کند.

وی خاطر نشان کرد: مشکل بعضی خواص ما رجوع نکردن به قرآن است، مگر در آیه 119 و 120 سوره آل عمران خدواند عزووجل نمی فرماید: آگاه باشید این شما هستید که آنان را دوست می دارید و آن ها شما را دوست ندارند چون با شما دیدار کنند، می گویند ایمان آوردیم و زمانی که با یکدیگر خلوت نمایند از شدت خشمی که بر شما دارند سر انگشتان خود را می گزند.

وی خاطر نشان کرد: اگر خواص ما فهم درستی از قرآن داشتند، نباید به هر بهانه دنبال دست دادن و خندیدن با دشمن باشند و اگر مسئولان فرهنگی ما این طور فکر می کردند، این گونه درها را برای دشمن باز نمی کردند و پس از سه سال مسئولیت در دولت، خود را ادامه دهنده راه مهاجرانی معرفی نمی کردند.

سرهنگ علیرضا منصوری با بیان این که 13 آبان ماه، سالگرد تسخیر لانه جاسوسی آمریکاست افزود: تمام فتنه ها از آن جا سر چشمه می گرفت و اگر فتنه ای در سال 87 و 88 هم تکرار شد، هدایت گر این فتنه ها اگر در خاک ایران هم خانه ای نداشت و لیکن توسط بعضی خواص کج فهم و بی بصیرت و خائنین به این کشور، هدایت شد و اقتدار نظام را خدشه دار کرد.

وی اضافه کرد: اما با بصیرت و شجاعت فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و مردم فهیم و عاشورایی که در تمام صحنه ها حضور به موقع دارند این فتنه ها هم خاموش شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان با دعوت از مردم انقلابی  شهرستان در راهپیمایی ۱۳ آبان، از همه اقشار فرهنگی، دانش آموز، دانشجو، ورزشکار، بسیجی، ایثارگر و کلیه پیشکسوتان، طلاب و کشاورزان خواست تا با حضور خود تجدید عهدی دوباره با شهدای والامقام، شهدای دانش آموز و دانشجو داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: ما بسیجیان و امت حزب الله با حضور گسترده در مراسم راهپیمایی 13 آبان ماه اعلام می داریم که از دیدگاه ما شیطان بزرگ همچنان آمریکای خون خوار می باشد و ما امت حزب الله اجازه نخواهیم داد با وعده وعیدهای تو خالی، آرمان ها و ارزش های انقلاب و امام و رهبری و این امت شهید پرور پایمال شود.

انتهای پیام/ الف