صفحه اصلی » سیاسی » اعلام مسیر های راهپیمایی 13 آبان در شهرستان چادگان

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چادگان:

اعلام مسیر های راهپیمایی 13 آبان در شهرستان چادگان

رئیس شورای تبلیغات اسلامی چادگان از مسیرهای راهپیمایی درشهرستان خبر داد و افزود: فردا همزمان با سراسر کشور مردم مؤمن و ولایت مدار چادگان در مراسم راهپیمایی روز ۱۳آبان، باحضور گسترده خود و با شعارهای کوبنده «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، انزجار خود از آمریکا و اسرائیل مستکبر را اعلام می دارند.

تاریخ انتشار: ۰۰:۱۶ - پنجشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۱۳

به گزارش صاحب نیوز ؛  رِئیس شورای تبلیغات اسلامی شهرستان چادگان در گفت و گو با چادگان نا، اظهار کرد: راهپیمایی ۱۳ آبان فردا همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده مردم،مسئولان،دانش آموزان،دانشجویان در شهرستان چادگان برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام عبداله رضایی: در رابطه با راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: ۱۳ آبان‌ماه از چند جهت مهم است اول ۱۳ آبان‌ سال ۱۳۴۳  که امام خمینی(ره) به ترکیه تبعید شدند، دوم ۱۳ آبان ۱۳۵۷ که دژخیمان پهلوی دانش‌آموزان را به شهادت رساندند و سوم نیز ۱۳ آبان ماه سال ۱۳۵۸ که تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان بوده است.

وی در خصوص مسیرهای راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان‌ماه، بیان کرد: راهپیمایی در شهر چادگان ازساعت 10:30 صبح روز پنج شنبه، ۱۳ آبان ماه از میدان شهدا شروع و به سمت میدان غدیر- خیابان شورا -میدان معلم – خیابان ۱۷ شهریور – میدان الله می باشد و سخنران این مراسم حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی، امام جمعه چادگان است.

حجت الاسلام رضایی عنوان کرد: راهپیمایی در شهر زیارتی رزوه ساعت ۱۰صبح پنج شنبه از مسجد سید تقی -خیابان امام خمینی(ره)- بلوار خلیج فارس و آستان امامزاده عبداله بن زید حسنی(ع) با سخنرانی حجت‌ الاسلام سعید کریمی، امام‌جمعه شهر زیارتی رزوه انجام می‌شود.

وی از فراهم بودن شرایط برای برگزاری مراسم راهپیمایی روز ۱۳آبان در شهرستان خبر داد و افزود: طبق پیش بینی های صورت گرفته این مراسم علاوه بر شهر چادگان و شهر زیارتی رزوه در روستاهای اطراف چادگان از جمله روستای گشنیزجان، انالوجه، فراموشجان،علی عرب، علی آباد، مشهدکاوه و اورگان هر چه باشکوه تر از سال های قبل برگزار خواهد شد.

رِئیس شورای تبلیغات اسلامی شهرستان چادگان در پایان از مردم مؤمن و  ولایت مدار  شهرستان چادگان خواست تا در برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم راهپیمایی روز۱۳ آبان اهتمام داشته باشند و با شعارهای کوبنده «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، انزجار خود از آمریکا و اسرائیل مستکبر را اعلام بدارند.

انتهای پیام/ث

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد