صفحه اصلی » مقاومت » رزمایش گردان های الی بیت المقدس نمایش اقتدار بسیج به قدرت های مستکبر است

فرمانده سپاه چادگان:

رزمایش گردان های الی بیت المقدس نمایش اقتدار بسیج به قدرت های مستکبر است

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج چادگان گفت: پیام و هدف از رزمایش گردان های الی بیت المقدس، نمایش اقتدار اقشار مختلف بسیج به قدرت های مستکبر و بالابردن قدرت بازدارندگی نیروهای بسیجی برای حفاظت از این مرز و بوم و نیز رساندن پیام صلح و دوستی و امنیت پایدار به دوستان است.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۵ - شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۱۵

به گزارش صاحب نیوز، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج چادگان در حاشیه رزمایش بزرگ الی بیت المقدس چادگان در گفتگو با چادگان نا گفت: گردان های بیت المقدس چادگان با حضور در این رزمایش یا حسین گویان به رهبر خود لبیک گفتند.

سرهنگ علیرضا منصوری تصریح کرد: در این رزمایش 3 گردان الی بیت المقدس حضور دارند و روز گذشته اعضای این گردان ها با حضور در راهپیمایی 13 آبان رویکرد اصلی رزمایش را که برگرفته از مکتب سرخ حسینی یعنی استکبارستیزی است را به همگان نشان دادند.

وی به نقش رزمندگان شهرستان چادگان در دوران 8 ساله دفاع مقدس اشاره و خاطر نشان کرد: رزمندگان چادگانی در این دوران طلایی در عملیات‎های بسیاری شرکت و موفقیت‎های خوبی را کسب کرده‎اند.

سرهنگ منصوری افزود: امروز فرزندان امت اسلامی ایران در گردان‎هایی مانند امام حسین(ع)، امام علی(ع) و الی بیت‎المقدس در آمادگی رزمی کاملی به سر می‎برند.

وی پیام و هدف رزمایش گردان های الی بیت المقدس را نمایش اقتدار اقشار مختلف بسیج به قدرت های مستکبر و بالابردن قدرت بازدارندگی نیروهای بسیجی برای حفاظت از این مرز و بوم و نیز رساندن پیام صلح و دوستی و امنیت پایدار برای دوستان دانست.

این فرمانده عنوان کرد: برگزاری کلاس های آموزشی با محوریت  آموزش سلاح های گردان های بیت المقدس، آموختن رزم انفرادی، ستونی کشی در شب، رعایت اصول پدافند غیر عامل در رزم، کمین و ضد کمین از جمله برنامه های روز گذشته بود و امروز در مرحله اصلی آن با عملیات های مختلف  توسط 3 گردان بیت المقدس چادگان برگزار شد.

وی تصریح کرد: عملیات های تأخیری، مقابله با رخنه، آشنایی دفاع از کوی و برزن، پاکسازی و دفاع مستحکم، اغتشاشات، رعایت اصول پدافند غیر عامل در رزم، امداد و نجات از برنامه های اصلی این رزمایش در شهرستان چادگان بود.

سرهنگ منصوری با اشاره به اقدام نظامی دشمن به خاک کشور عزیزمان ایران گفت: هرگونه چشم داشت و اقدام نظامی دشمن توسط گردان های بیت المقدس خنثی و متلاشی خواهد شد و  اگر دشمنان چنین قصدی داشته باشند پیش از آن که حرکتی انجام دهند در موقعیتی که فکرش را نمی کنند ضربه محکمی خواهند خورد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان خاطر نشان کرد: در دنیای امروزی بالابردن سطح تقوا و پرهیزگاری برای نیروهای بسیجی و گردان ها از همه چیز مهم تر است.

انتهای پیام/ع

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد