صفحه اصلی » سیاسی » تحریف آرمان ها توسط انقلابیون سابق و خسته نظام را تهدید می کند

کارشناس مسائل سیاسی:

تحریف آرمان ها توسط انقلابیون سابق و خسته نظام را تهدید می کند

احمدی تاکید می کند: انتظار دستگیری داشتن از این آمریکای رو به افول، و قدرتمند ساختن آن با تحریف ارزش ها، عین حماقت و جهالت است و البته انتظار چنین عملی حتی در اوج اقتدار این کشور آرزوی بیهوده ای خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۸ - شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲۲

به گزارش صاحب نیوز، کارشناس مسائی سیاسی در گفتگویی با تاکید بر اینکه آن چه امروز نظام را تهدید می کند تحریف مکتب امام (ره) و آرمان های انقلاب توسط انقلابیون سابق و خسته است، اظهار کرد: آمریکا دیگر آمریکای سابق نیست و هر روز ضعیف تر از روز های قبل می شود چرا که به اقرار خودشان نه دوستانشان حرف آن ها را گوش می دهند و نه دیگر دولت و ملتی از آن می ترسند.

ابراهیم احمدی گفت: حال انتظار دستگیری داشتن از این آمریکای رو به افول، و قدرتمند ساختن آن با تحریف ارزش ها، عین حماقت و جهالت است و البته انتظار چنین عملی حتی در اوج اقتدار این کشور آرزوی بیهوده ای خواهد بود.

وی گفت: بی توجهی آمریکا به تعهدات خود در برجام خود مصداق بارزی بر لزوم بی اعتمادی به آن ها است و همان هایی که سردادن شعار مرگ بر آمریکا را از روی تعصب می دانستند نه باور دینی، هنوز بر این باور غلط که آمریکا رافع مشکلات ما است پافشاری می کنند.

این کارشناس سیاسی با طرح این سوال که چرا رهبر معظم انقلاب بارها بر لزوم داشتن روحیه انقلابی گری تاکید کرده اند، بیان کرد: حساسیت نسبت به دشمن و عدم تبعیت از آن یکی از شاخصه های انقلابی گری از منظر رهبر معظم انقلاب است که این شاخصه به سبب تغییر دشمنی دشمنان انقلاب حائز اهمیت است.

وی با تاکید بر لزوم جهاد کبیر برای حفظ اقتدار و عزت و جلوگیری از نفوذ دشمن، افزود: در جهاد کبیر باید نقشه استکبار را شناخت، اینکه امروزه باید توجه کنیم که دشمن با چه نقشه و تدبیری به دنبال از بین بردن انقلاب است خیلی مهم است چرا که با شناخت این راه ها، مقابله با آن راحت تر خواهد بود.

وی با بیان اینکه امروزه دشمن با سیاست تعامل و مذاکره قصد ضربه زدن را دارد، گفت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا قبل از تعامل و مذاکره به دنبال نفوذ سیاسی، فرهنگی و اقتصادی است تا با این نفوذ اهداف و آرمان های نظام را هدف قرار داده و سیاست های نامشروع خود را جایگزین آن کند.

احمدی گفت: پایبندی به اسلام، انقلاب و ایدئولوژی مذهبی و همچنین ترس دشمنان به خاطر گسترش تفکر انقلابی جمهوری اسلامی در منطقه و جهان باعث شده تا کشور ما در جغرافیای سیاسی خود بهترین عملکرد را داشته باشد.

به گفته این کارشناس سیاسی، به فرموده رهبری عزیز، انقلاب ما پیش رونده است و فقط باروحیه انقلابی گری و اقدام و عمل بودن و اهل ابتکار بودن می توان مسائل و مشکلات  سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کشور را حل کرد.

انتهای پیام/ آوای نطنز/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

20 + بیست =