صفحه اصلی » مذهبی » امام خمینی و امام خامنه ای روی سر ما جا دارند

شهروند عراقی:

امام خمینی و امام خامنه ای روی سر ما جا دارند

ابوعلی می گوید: به ما از طرف بعثی ها و طرفدارای بعث ظلم شدیدی شد و کینه زیادی نسبت به ایرانی ها دارند و از ایجاد ارتباط گرم و صمیمی بین مردم ایران و عراق ناراحت هستند و هیچ کس خانواده های ما و ایرانی ها را جز همین جماعت بعثی شهید نکرد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۴۳ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲۶

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، ابوعلی از اهالی شهر کربلای معلی است. او در گفتگو اختصاصی به خبرنگار ما می گوید: دو تن از برادرانش توسط رژیم بعثصدام به شهادت رسیده اند.
وی خاطر نشان کرد: ما افتخار می کنیم که خادم زوار امام حسین هستیم  و نسبت به بقیه کشورهای مختلف با برادران ایرانی راحت هستیم چرا که تنها ایران و مردم ایران تنها کسانی بودند که با نفوذ داعش به کشورمون در کنار ما ایستادند و دوشادوش ما در مقابل تروریست ها جنگیدند و شهید شدند.

این شهروند عراقی ادامه داد: ایرانی ها  غذا، آب و سلاح در اختیار ما گذاشتند و آرزو دارم که یک کشور متحد بشویم به نام «جمهوری اسلامی عراق و ایران)!
وی اظهار کرد:خدا را شکر سید علی خامنه ای از همه کشورهای مظلوم همچون عراق،سوریه و یمن و از تمام شیعیان حمایت کرد و از خدا می خواهم که عمرش را زیاد کند و برای ما حفظش فرماید.
وی گفت: امام خمینی و امام خامنه ای روی سر ما جا دارند.
این شهروند اهل کربلا افزود: به ما از طرف بعثی ها و طرفدارای بعث ظلم شدیدی شد و کینه زیادی نسبت به ایرانی ها دارند و از ایجاد ارتباط گرم و صمیمی بین مردم ایران و عراق ناراحت هستند و هیچ کس خانواده های ما و ایرانی ها را جز همین جماعت بعثی شهید نکرد.

وی اظهار کرد: از خدا می خواهم که انتقام خون شهدای ما و ایران را از آنان بگیرد و نابودشان کند  و بزودی ان شاء الله از دست داعش هم خلاص خواهیم شد و از کشورمان آنان را بیرون خواهیم کرد.photo_2016-11-16_10

وی تاکید می کند: داعش هم چهره دیگه بعثی ها هستند و هیج فرقی با آنان ندارند و باید اشاره کنم ما و ملت ایران قربانی بعثی ها و داعشیا بودیم و هستیم.
وی با بیان اینکه از خدا میخواهم که خادم زوار امام حسین  باشیم و اینها باعث افتخار ما هستند و بر روی چشم ما جا دارند اضافه کرد:خدا راشکر هر سال به زوار ایرانی افزوده می شود و ما هر سال به تعداد موکب های خود برای خدمت به این زوار اضافه می کنیم.
وی از زوار ایرانی هم می خواهد که سلام ما را به امام رضا(ع) و حضرت معصومه و تمام فرزندان این ائمه(امام زاده ها) برسانند.
انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد