صاحب نیوز

img_3091

امام جمعه چادگان؛

پیاده روی اربعین حسینی نشان از وحدت شیعه دارد

حجت الاسلام سلیمانی به پیاده روی اربعین حسینی(ع) در این روز اشاره کرد و گفت: این پیاده روی ها به زیارتگاه های ائمه اطهار و امامزادگان(ع)، ظهور اقتدار و وحدت شیعه را به نمایش گذاشته است.

کدخبر: 587690
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ @ ۱۵:۲۱


به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، امام جمعه چادگان در خطبه های نماز جمعه این هفته چادگان اظهار کرد: انسان باید شکر تمام نعمت هایی را که خدای متعال به او عنایت کرده به جای آورد و همه چیز را در نظر بگیرد.

حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی تصریح کرد: اگر تقوای الهی رعایت شود، معنای حقیقی کلمه، آن وقت است که مشکلی پیش نخواهد آمد و همه چیز به بهترین نحو حل خواهد شد.

وی در رابطه با اربعین حسینی (ع) گفت: اربعین مختص امام حسین(ع) است و ثواب زیارت در این روز بسیار زیاد است.

وی با بیان این که بزرگان دینی و حتی رهبری معظم انقلاب اسلامی در خصوص اربعین حسینی هم صحبت هایی در این زمینه داشته اند افزود: کار امام حسین(ع) نه با شهادت ایشان تمام می شود و نه با اسارت حضرت زینب (س) که این کار و اهدافش تا قیامت ادامه دار خواهد بود.

خطیب نماز جمعه چادگان هفته بسیج را تبریک گفت و افزود: اگر به تاریخ این نهاد مقدس نگاه کنیم برکات فراوانی چه در زمان جنگ و چه در جامعه امروزی داشته است.

وی خاطر نشان کرد: نقش بسیج بسیار هویدا و روشن است که موثر بودن از ویژگی های این نیروی مردمی است و کشور ما نیاز به بسیج دارد.

حجت الاسلام سلیمانی با اشاره به ملاقات مردم استان اصفهان با رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) در این دیدار برای مسئولان و اقشار مختلف مردم، نکات برجسته ای را بیان فرمودند.

انتهای پیام/ الف