صفحه اصلی » سیاسی » بزرگترین خطر برای انقلاب پرداختن مسئولان به مسائل مادی و حاشیه ای است

سردار کریمی قدوسی:

بزرگترین خطر برای انقلاب پرداختن مسئولان به مسائل مادی و حاشیه ای است

کریمی قدوسی گفت: حضرت امام (ره) همواره می فرمودند« اگر مسئولان سراغ مسائل مادی و عادی و حاشیه ای بروند خطر عظیمی برای انقلاب به وجود خواهد آمد که این یک گناه نا بخشودنی است.»

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۳ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چشم برخوار، همزمان با شام اربعین حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، سی و دومین یادواره شهدای شهر دستگرد برخوار با حضور حاجی نماینده مردم شهرستان برخوار، سردار آقا خانی فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان، سلطانی سرپرست فرمانداری برخوار، سرهنگ شفیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان، سرهنگ صادقی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، مردم شهید پرور شهرستان و شهر دستگرد و خانواده معظم شهدا و با حضور سردار کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در آستان مقدس امام زاده ادهم (ع) شهر دستگرد برگزار شد.

نماینده مردم شهر مشهد در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با بیان اینکه انقلاب اسلامی بازخوانی انقلاب عاشورا بود و این انقلاب به وجود آمد تا بگوییم در عاشورا چه گذشته است، خاطرنشان کرد: هرچه داریم و هر چه به دست آمده در دایره فرهنگ عاشورا و اربعین حسینی است.

کریمی قدوسی با اشاره به بیانات حضرت امام (ره) در سال ۶۷، اظهار کرد: مسئولان بدانید انقلاب مردم ایران سرآغاز انقلاب حضرت مهدی (عج) است؛ همان گونه که سقوط طواغیت در این عصر و زمان به برکت عاشورا بود و هنوز هم ادامه دارد.

وی افزود: حضرت امام (ره) همواره می فرمودند: اگر مسئولان سراغ مسائل مادی و عادی و حاشیه ای بروند خطر عظیمی برای انقلاب به وجود خواهد آمد که این یک گناه نا بخشودنی است.

این نماینده مجلس در پایان در بیان خصوصیات یک مسئول انقلابی عنوان کرد: اعتقاد به احکام اسلام و اجرای آن، استکبار ستیزی، استقلال، مقاومت و ایستادگی و تقوای سیاسی پنج ویژگی یک مسئول انقلابی است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد