صفحه اصلی » مقاومت » عطر افشانی و غبار وبی گلزار مطهر شهدای چادگان و جای خالی تعدادی از مسئولان

در هفته بسیج؛

عطر افشانی و غبار وبی گلزار مطهر شهدای چادگان و جای خالی تعدادی از مسئولان

سرمای چادگان در بعدازظهر دیروز به حدی بود که تعدادی از مسوولان در عطر افشانی گلزارهای مطهر شهدای شهرستان چادگان جاماندند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۵ - شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۶

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای چادگان، روز گذشته با حضور نیروهای نظامی و بسیجیان در گلزارهای شهدای شهرستان چادگان برگزار شد که جای بعضی از مسوولان در این مراسم معنوی خیلی خالی بود.

بعضی از دوستان و خانواده های معظم شهدا می گفتند، ناهماهنگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چادگان با هوا شناسی باعث این شد که اکثر مسوولان به علت برودت هوا در مراسم غبارروبی و عطر افشانی گلزار های شهدا شرکت نکنند.

نمی دانم این مطلب را چگونه یادداشت کنم؛ در این هوای سرد پاییزی پدران و  مادران شهدا را دیدیم که برای غبارروبی و عطر افشانی مزار فرزندlنشان آمده بودند که تجدید بیعت با آرمان های شهدا داشته باشند ولی جای بعضی از مسوولان خالی بود اما فقط می توانم بگویم، شهدای عزیز و خانواده های این عزیزان به خدا شرمنده ایم.

اما اگر بعضی از مسوولان شهرستان چادگان که در غبار روبی دیروز شرکت می کردند شاید پدران و مادران شهدا با دل گرمی به خانه بر می گشتند اما افسوس که این نشد.

راستی در طول جنگ؛ آیا شهدا فقط روزهایی که شرایط جوی هوا مناسب بود در میدان جنگ حاضر می شدند؟! یا نه، این که در برف و باران، شرایط  مختلف جوی هوا؛ هوای سرد بوران کردستان و سوزان اهواز هم برای زنده نگه داشتن اسلام، وطن و ناموس خود و…. می جنگیدند؟!

در پایان با عرض شرمندگی از شهدا و خانواده های معظم آن ها باید بگوییم، که شهدا رفتند تا بعضی از ماها بشویم مسوول اجرایی و نظارتی شهرستان… به امید این که راهشان را ادامه دهیم و پاسدار ارزش هایشان باشیم.

لازم به ذکر است از مسوولان و کارمندان اداراتی که در این مراسم شرکت کردند، علی الخصوص فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج چادگان، فرمانداری، بنیاد شهید و امور ایثارگران، جمعیت هلال احمر، شبکه بهداشت و درمان،بنیاد مسکن، شهرداری چادگان و نیروی انتظامی تقدیر و تشکر به عمل آید.

انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد