صفحه اصلی » مذهبی » وظیفه بانوان در جهاد هدایت خانواده به سمت تفکر انقلابی است

در همایش زینبیون چادگان مطرح شد؛

وظیفه بانوان در جهاد هدایت خانواده به سمت تفکر انقلابی است

رئیس حوزه علمیه امام حسن عسگری(ع)چادگان با بیان این که مردم جمهوری اسلامی برای رسیدن به انقلاب، شهدایی را تقدیم و سختی های بسیار زیادی کشیدند، قیام 15خرداد و 17 شهریور را گذراندند و هشت سال جنگ تحمیلی را تحمل کردند گفت: آیا نباید ما هم مثل زینب کبری(س) این انقلاب را زنده نگه داریم.

تاریخ انتشار: ۱۸:۳۰ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۱۰

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، همایش زینبیون، عصر امروز توسط حوزه مقاومت بسیج حضرت زینب(س) و حوزه علمیه خواهران الزهرا(س) چادگان با حضور خواهران و مادران زینبی در فاطمیه فصیحی این شهر برگزار شد.

رئیس حوزه علمیه برادران چادگان در این همایش گفت: امام حسین(ع) تمام خانواده اش را به میدان آورد که نشان دهد یار دین است، یعنی بسیجی است.

حجت الاسلام اسکندری با اشاره به این که پیامبراکرم (ص) قیام کرد و امیرالمومنین (ع) راهش را ادامه داد تا رسید به امام حسین (ع) افزود: امام مظلوم ما دید اگر وارد میدان نشود دین اسلام نابود می شود، حتی اگر خانواده از بین بروند.

حجت الاسلام اسکندری تصریح کرد: انقلاب امام حسین(ع) را حضرت زینب کبری(س)، امام سجاد (ع) و اسرا نگه داشتند و این کار بزرگ باعث شد که خانواده امام حسین(ع) پیام عاشورا را به ما برساندند.

وی با بیان این که مردم جمهوری اسلامی ایران برای رسیدن به انقلاب، شهدایی را تقدیم و سختی های بسیار زیادی کشیدند، قیام 15خرداد و 17شهریور را گذراندند هشت سال جنگ تحمیلی را تحمل کردند تاکید کرد: آیا نباید ما هم مثل زینب کبری(س) این انقلاب را زنده نگه داریم.

رئیس حوزه علمیه امام حسن عسگری(ع) چادگان اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در فرمایشات خود فرمودند: ما باید روحیه انقلاب گری را به فرزندان نسل جدید بیاموزیم تا فرزندانمان به این رشد برسند که انقلاب یعنی چه!

حجت الاسلام اسکندری به وظایف جهاد زنان اشاره کرد و گفت: وظیفه بانوان در بحث با جهاد، بردن خانواده به سمت و سوی انقلاب است.

انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد