صفحه اصلی » اجتماعی » یک هزار و ۴۰۰ معلول در شهرستان نطنز شناسایی شده اند

کارشناس بهزیستی نطنز

یک هزار و ۴۰۰ معلول در شهرستان نطنز شناسایی شده اند

منصوری گفت: از این تعداد معلول شناسایی شده، یک هزار و 116 نفر از آن ها دارای پرونده هستند و از خدمات اداره بهزیستی استفاده می کنند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۲ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۱۶

به گزارش صاحب نیوز به نقل از آوای نطنز، کارشناس معلولیت اداره بهزیستی شهرستان نطنز در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه در حال حاضر یک هزار و ۴۰۰ معلول در شهرستان نطنز زندگی می کنند، اظهار کرد: ۲۰ دانشجو نیز زیر پوشش این نهاد در شهرستان هستند و اداره بهزیستی شهرستان به آن ها خدمات می دهد.

اکرم منصوری افزود: از این تعداد معلول شناسایی شده، یک هزار و ۱۱۶ نفر از آن ها دارای پرونده هستند و از خدمات اداره بهزیستی استفاده می کنند.

وی بیان کرد: این پرونده ها انواع معلولیت ها را شامل می شود و اداره بهزیستی شهرستان نطنز برای تامین نیازهای این افراد و ارائه خدمات هرچه بهتر به این عزیزان به همکاری خیران نیاز جدی دارد.

کارشناس معلولیت اداره بهزیستی شهر ستان نطنز گفت: چندی پیش جلساتی برای اجرای برنامه های هفته معلولان با جمعی از خیران برگزار شد که قول هایی که در خصوص همکاری با ما برای اجرای همایش بزرگداشت هفته معلولان دادند ولی عملی نشد اما به هر شکل در بعد کوچک تر با اعتبار موجود این مراسم را برگزار می کنیم.

وی از برنامه زیارتی سیاحتی و برگزاری همایش بزرگداشت هفته معلولان در امامزاده شاه سلطان حسین (ع) ابیازن همزمان با شهادت امام حسن عسگری (ع) با حضور معلولان شهر نطنز خبر داد.

انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد