صاحب نیوز

216222

بی مهری ها در مسکن مهر ادامه دارد

گلایه های مردم فولادشهر از وعده های توخالی وزارت راه/ آسفالت شدن معابر، رویایی دست نیافتنی در فولادشهر+فیلم

چندی پیش شاهد نزولات آسمانی در اصفهان به ویژه در مسکن مهر فولادشهر بودیم، نزولاتی که در کنار دلگرمی به ساکنین این منطقه نگرانی هایی را نیز برای آنان به دنبال داشت.

کدخبر: 600121
۱۳۹۵/۰۹/۲۱ @ ۱۷:۵۸

به گزارش صاحب نیوز به نقل از لنجانا، مشکلات مسکن مهر فولادشهر همچنان ادامه دارد، مشکلاتی که بیش از هر چیزی دیگری به بی تدبیری مسئولان ذیربط و پاس کاری حل مشکلات بین دستگاه ها مربوط می شود.

نبودن انشعابات و یا افت فشار گاز در برخی مناطق مسکن مهر، آسفالت نبودن معابر، نقص فیزیکی در بسیاری از سازه ها و بسیاری از مشکلات از این دست ناشی از بی تدبیری مسئولانی است که هربار در طول بازدیدشان از منطقه مذکور و با دادن وعده های سرخرمن به مردم، آنها را از سر خود باز می کردند.

مشکلات مسکن مهر فولادشهر به قدری پیپچیده شده است که وعده های توخالی معاون آقای وزیر هم نتوانست دردی از آنها دوا کند و از آنجایی که به دفعات شاهد حضور آقای نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر فولادشهر بودیم و با توجه به قول های مساعد وی برای حل این مشکلات، همچنان شاهد گلایه های مردم این منطقه هستیم.

چندی پیش شاهد بارش نزولات آسمانی در اصفهان به ویژه در مسکن مهر فولادشهر بودیم؛ بارشی که در کنار دلگرمی به ساکنین این منطقه نگرانی هایی را نیز برای آنان به دنبال داشت.

روان شدن آب های سطحی در خیابان ها، گل آلود شدن معابری که آسفالت نشده اند، نفوذ آب به پارکینگ ساختمان ها به علت شیب بندی نامناسب جاده ها و نیز نشت آب از سقف ساختمان ها و مساجد این منطقه جزء مشکلاتی است که در زمان بارندگی شاهد آن بودیم.

جای بسی تامل است که با وجود چنین مشکلاتی آقای آخوندی و معاونانش درصدد اند تا در ادامه اظهارات متناقض و وعده های توخالی خود، تمامی واحدهای مسکن مهر فولادشهر را تا پایان سال جاری به متقاضیان تحویل دهند، البته چنین وعده های کذایی مسبوق به سابقه است چراکه پیش از این هم دولت تدبیر و امید اعلام کرده بود که واحدهای متقاضیان را نهایتا تا پایان سال ۹۴ تحویل خواهد داد که در عمل چنین چیزی میسر نشد.

در ادامه فیلم مربوط به گلایه های مردم مسکن مهر فولادشهر در خصوص آسفالت نشدن محله ایثار ۴ این منطقه را می بینید:

انتهای پیام/ع