صفحه اصلی » سیاسی » بصیرت مردم انقلاب را در میدان فتنه ۸۸ پیروز کرد

امام جمعه نطنز

بصیرت مردم انقلاب را در میدان فتنه ۸۸ پیروز کرد

حجت الاسلام امینی گفت: دشمن با انواع برنامه ها درصدد ضربه زدن به نظام است و بهترین سلاح برای مقاومت بصیرت است و باید با این بصیرت دو ویژگی مهم ملت ایران یعنی دشمن شناس و دشمن ستیز بودن آن ها را تقویت کرد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۶ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۴

به گزارش صاحب نیوز به نقل از آوای نطنز، امام جمعه نطنز صبح امروز در جلسه بزرگداشت روز ۹ دی که در سپاه نطنز برگزار شد اظهار کرد: کشور در فتنه ۸۸ کشور تا ۸ ماه دچار التهاب بود و در جاهایی متحمل خسارت از جانب بعضی از افراد گول خورده و بی بصیر شد که بعضی از آن ها حتی قابل جبران نیست اما در نهایت به لطف خدا و با بصیرت مردم، انقلاب در میدان فتنه پیروز شد.

حجت الاسلام امینی افزود: آن چه بسیار مهم است این است که باید با برنامه های مختلف این بصیرت و آگاهی مردم را آن هم با تبیین اهداف دشمن از راه اندازی انواع فتنه ها، در سطح بالا نگه داشت و هر مسوولی هر چه در توان دارد باید در این راه هزینه کند.

وی تاکید کرد: دشمن با انواع برنامه ها درصدد ضربه زدن به نظام است و بهترین سلاح برای مقاومت بصیرت است و باید با این بصیرت دو ویژگی مهم ملت ایران یعنی دشمن شناس و دشمن ستیز بودن آن ها را تقویت کرد.

امام جمعه نطنز اضافه کرد: معیار سنجش افراد در قبال طرح دشمن برای دو قطبی کردن جامعه، انقلابی و غیر انقلابی بودن است و کسانی مجموعه نظام را قبول داشته باشند گرچه افکار آن ها به هم مرتبط نباشد، آن ها انقلابی هستند.

وی بیان کرد: همه صاحبان افکار و سلایق موجود در نظام زیر پرچم انقلاب و ولایت هستند و مهم این است که همه آن ها اصول و اهداف انقلاب اسلامی را به عنوان یک پیکره بند در جامعه قبول داشته باشند هرچند وسیله ها برای رسیدن به اهداف مشترک با هم فرق داشته باشد.

با توجه به حساسیت های موجود برنامه های بزرگداشت ۹ دی را با شکوه برگزار می کنیم

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز با اشاره به تاکیدهای رهبر معظم انقلاب در مورد فتنه و همچنین استفاده چندین باره ایشان از کلمه فتنه، اظهار کرد: آن چه در سال ۸۸ روی داد یک اعتراض نبود بلکه فتنه گران با همکاری اربابان خود در خارج از کشور اصل نظام و ولایت را هدف قرار داده بودند و به مقدسات نیز توهین کردند.

علیرضا باباخانی افزود: مراسم گرامیداشت حماسه  ۹ دی شهرستان نطنز در دهه بصیرت برگزار می شود که دو مراسم ویژه با حضور سخنرانان کشوری در شهرهای نطنز و بادرود که تاریخ دقیق آن اعلام می شود از شاخص ترین این برنامه ها هستند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به حساسیت های موجود، تلاش می کنیم تا تمام برنامه های دهه بصیرت را باشکوه هر چه تمام برگزار کنیم.

انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نه + 4 =