صفحه اصلی » اجتماعی » آتش به جان انبار علوفه های دپو شده افتاد + تصاویر

عصر امروز رخ داد؛

آتش به جان انبار علوفه های دپو شده افتاد + تصاویر

به علت وصل نبودن لوله بخاری طبقه اول یک منزل مسکونی به پشت بام طبقه دوم، باعث آتش سوزی علوفه ها و سرایت کردن آتش به کل منزل در شهر زیارتی رزوه شد.

تاریخ انتشار: ۰۷:۱۱ - جمعه ۱۳۹۵/۰۹/۲۶

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، عصر دیروز دود سفید رنگی در شهر زیارتی رزوه مردم این شهر را با نگرانی مواجه کرد که این دود سفید در محدوده پل نظرچای و جنب شرکت تعاونی از دور قابل مشاهده بود.

با بررسی های بعمل آمده مشخص شد، آتش سوزی مهیبی در یک انبار علوفه و پرس های یونجه در محدوده یک چهار دیواری و طبقه دوم منزل مسکونی به وقوع پیوسته است.

 

از آنجایی که در این فضا مقدار قابل توجهی علوفه دپو شده بود، شعله های آتش به جان پرس و ضایعات موجود افتاده و باعث به وجود آمدن دود غلیظ سفید رنگ شده که این دود از فاصله های دور نیز قابل مشاهده بود.

 

 

مسوول آتش نشانی چادگان در این خصوص به خبرنگار چادگان نا گفت: عصر امروز طی تماس تلفنی شهروندان شهر زیارتی رزوه با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و مدیریت بحران شهرداری چادگان از آتش سوزی یک ساختمان دو طبقه خبر دادند.

غلامرضا سمندگانی تصریح کرد: با اعلام این تماس، یک دستگاه ماشین اطفاء حریق از آتش نشانی شهر رزوه به محل حریق اعزام و در ساعت ۱۸:۰۰ با تماس با آتش نشانی چادگان درخواست نیروی کمکی که یک دستگاه ماشین اطفاء حریق به همراه دو نفر به محل حریق اعزام شدند و اطفاء حریق به مدت سه ساعت به طول انجامید.

photo_2016-12-06_10-17-20

وی افزود: با توجه به بررسی های به عمل آمده مشخص شد، طبقه ی اول به عنوان منزل مسکونی و طبقه دوم به عنوان انبار علوفه مورد استفاده بوده که به علت وصل نبودن لوله بخاری طبقه اول به پشت بام طبقه دوم (لوله بخاری طبقه اول در طبقه دوم رها شده است . همین موضوع باعث آتش سوزی علوفه ها و سرایت کردن آتش به کل منزل مسکونی شد.

سمندگانی خاطر نشان کرد: آتش نشانان با استفاده از دو دستگاه ماشین اطفاء حریق در کمتر از سه ساعت شعله های آتش را مهار کرده و به مأموریت خود پایان دادند  و همچنین در زمان حضور آتش نشانان در محل حریق، هیچ فردی در داخل چهاردیواری حضور نداشت.

انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد