صاحب نیوز

99996292

شهردار فلاورجان:

خیابان ملاصدرای فلاورجان تا پایان سال به بهره برداری می رسد

شهردار فلاورجان گفت: بازسازی خیابان ملاصدرا تا کنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و تا پایان سال نیز بهخ بهره برداری خواهد رسید.

کدخبر: 603576
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ @ ۱۷:۳۸


به گزارش صاحب نیوز، شهردار فلاورجان در گفتگو با پلنا با توضیح در خصوص پیشرفت فیزیکی بلوار ملاصدرا اظهار داشت: این پروژه در هفته دولت کلنگ زنی شده است که پیشرفت فیزیکی داشته است.

امیر احمد زندآور با اعلام این کساله که مشکلات زیر ساختی این پروژه بسیار عظیم است گفت: در سالیان گذشته سازمان آب منطقه ای استان اصفهان با ایجاد یک خط لوله انتقال آب در میان این خیابان باعث نابودی زیر ساخت های آن شده است و خسارت های فراوانی به آسفالت آن زده است که با ترمیم و لکه گیری رفع عیب نخواهد شد و باید حتماً این خیابان مورد باز سازی کامل قرار گیرد.

وی ادامه داد: خیابان ملاصدرا به همراه فاضل هندی کمربندی غرب شهر فلاورجان هستند و بار ترافیکی پرتردد ترین قسمت شهر در واقع بر دوش این دو خیابان قرار داشت که پس از تخریب خیابان ملاصدرا این بار بر روی خیابان فاضل هندی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مجبور شدیم به دلیل اینکه کمربندی غرب شهر فلاورجان قطع نشود خیابان فاضل هندی را با استفاده از منابع به دو قسمت تقسیم کنیم و همین مساله باعث شده است طی این مدت خسارت های مالی و جانی فراوانی به مردم شهرستان وارد شود.

شهردار فلاورجان با گفتن این مطلب که به علت حجم بالای خسارات وارد شده به دلیل حفاری انجام شده و از بین رفتن زیرسازی خیابان نیاز به زیرسازی مجدد در این محور می باشد خاطر نشان کرد: لوله بارگزاری شده در عمق بسیار پایینی قرار دارد و همین مساله موجب شده است که زیرساخت های خیابان تا چندین متر پایین تر از بین برود و این مساله هزینه چند برابری را بر روی دوش شهرداری تحمیل کرده است.

وی اضافه کرد: این طرح به طول ۱۵۰۰ متر و با اعتباری بالغ  پانزده میلیارد ریال است که تا کنون نیمی از آن صرف انجام عملیات عمرانی و آزاد سازی املاک در مسیر  شده است .

زندآور همچنین گفت: پروژه ساخت بلوار ملاصدرا می تواند تحول مثبتی در رفع معضلات ترافیکی کربندی غربی شهر را ایجاد کند که با توجه به عبور خودروهای فراوانی از این مسیر به سمت قهدریجان، زازران و نجف آباد فطعا راه اندازی آن ترافیک داخل شهر را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

وی در پایان گفت: این طرح عمرانی بزرگ که یکی از مهمترین اقدامات شهرداری و شورای شهر در این دوره بوده است با همکاری و تلاش شبانه روزی مجموعه شهرداری و پیمانکار تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام /ع