صفحه اصلی » سیاسی » اقتصاد سهم بزرگی در پیشبرد اهداف الهی دارد

امام جمعه چادگان؛

اقتصاد سهم بزرگی در پیشبرد اهداف الهی دارد

حجت الاسلام سلیمانی با بیان اینکه ۹ دی روز بصیرت است و بی بصیرتی بعضی خواص در فتنه 88 این آبروریزی را برای نظام بوجود آوردند افزود: حضور مردم نفوذ دشمن را شکست داد چرا که ایران عزیز متصل به رکن ولایت فقیه است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۸ - جمعه ۱۳۹۵/۱۰/۳

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، امام جمعه چادگان در خطبه های نماز جمعه این هفته چادگان به بحث اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت:  که  اقتصاد سهم بزرگی در پیشبرد اهداف الهی دارد چرا که اگر فقیر باشیم نمی توانیم دین خدا را خوب معرفی کنیم.

حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی تصریح کرد: امامان معصوم (ع)، کار اقتصادی انجام می دادند و زمینه صدور دین خدا را فراهم می کردند.

حجت الاسلام سلیمانی با بیان این که اثرات فقر در دین مومن، عقل را کم و انسان را به کفر نزدیک می کند افزود: پس باید علم اقتصاد را فرا گرفت و درست به کار بست و سرانجام تبدیل به تولید نمود و تجارت کرد.

خطیب نماز جمعه چادگان تأکید کرد: مسئوولان باید روی اقتصاد تمرکز نموده و عمل کنند و مشکلاتی که در اولویت قرار دارد را مرتفع کنند.

وی آزادی استان حلب در سوریه را تبریک گفت و خاطر نشان کرد: ارزش استان حلب مثل آزادی خرمشهر بود و دشمن روی اشغال حلب حساب کرده بود، که شکست سختی خورد.

وی با بیان این که روز ۹ دی روز بصیرت است و بی بصیرتی بعضی خواص در فتنه 88 این آبروریزی را برای نظام بوجود آورد افزود: حضور مردم نفوذ دشمن را شکست، چون ایران عزیز متصل به رکن ولایت فقیه است.

حجت الاسلام سلیمانی تصریح کرد: انتخابات هم یک بهانه بود، اگرچه راه حل قانونی بود و صعه صدر رهبری و مردم را نیز شاهد بودیم ولی قصد دیگری داشتند و دنبال ساقط کردن نظام بودند و این از شعار هایشان پیدا بود.

امام جمعه چادگان در این خصوص گفت: چرا آقایان موضع نگرفتند و بعضی نخبگان باید اعلام می کردند که این ها از ما نیستند و وقتی حرمت عاشورا را شکستند، جا نداشت که فریاد برآورند.

وی افزود: درود بر مردم، به خاطر خلق حماسه ای که امام شما را خوب شناخت و فرمود: ملت ایران از ملت حجاز و ملت کوفه برترند.

انتنهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد