صفحه اصلی » اجتماعی » شورای شهر بهارستان برکناری مهدی فاتحی را تایید کرد/ سرپرست جدید شهرداری معرفی شد

برخلاف انکار رسانه های اصلاح طلب

شورای شهر بهارستان برکناری مهدی فاتحی را تایید کرد/ سرپرست جدید شهرداری معرفی شد

بر خلاف انکار خبر برکناری شهردار بهارستان به دلیل تخلفات مالی توسط رسانه های اصلاح طلب، نامه رسمی رئیس شورای شهر بهارستان خطاب به سرپرست جدید شهرداری و تایید انفصال از خدمت فاتحی، ادعای رسانه های تکذیب کننده را باطل کرد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۶ - شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۴

به گزارش صاحب نیوز، اگر چه برخی رسانه های اصفهان دو روز پیش خبر برکناری شهردار بهارستان را به نقل از عضو شورای شهر بهارستان اعلام کرده بودند، اما برخی رسانه های حامی جریان اصلاحات در  اصفهان این خبر را تکذیب کردند.

جهانگیر هاشمی روز دوم دی ماه در گفتگو با خبرگزاری فارس اصفهان با اشاره به صدور حکم نهایی شهردار بهارستان گفت: در جلسه امروز شورای شهر بهارستان تعدادی از اعضای شورا حضور پیدا نکردند؛ اما با وجود غیبت سه تن از اعضای شورا جلسه شورای اسلامی شهر صبح امروز با حضور 6 نفر از اعضا به طور رسمی برگزار شد.

وی درباره آخرین تصمیم‌گیری درباره شهردار بهارستان بیان داشت: با توجه به این که امروز تعدادی از اعضا شورا در جلسه نیامدند و البته با وجود رأی اکثریت شورا برای عزل شهردار، شهردار بهارستان عزل و سرپرست جدید به مراجع مربوط معرفی شد.

اما آن طرف ماجرا، رسانه وابسته به اصلاح طلبان در اصفهان که از ابتدای مطرح شدن این موضوع مشی سکوت مصلحتی را در پیش گرفته بود و هیچ واکنشی به این مسئله نداشت، کمتر از سه ساعت بعد از انتشار خبر خبرگزاری فارس آن را تکذیب کرد.

خبرگزاری ایلنای اصفهان در خبری که آن را منتشر کرده با استناد به اطلاعیه روابط عمومی شهردای بهارستان، خبر برکناری مهدی فاتحی را غیر واقعی دانست.

در متن این خبر با اشاره به خبر رسانه ها در خصوص برکناری شهردار بهارستان آمده است: تعدادی از این رسانه‌ها به انتشار صورتجلسه‌ای با امضای ۵ تن از اعضای محترم شورای اسلامی شهر بهارستان مبادرت ورزیدند و بدون توجه به قلت تعداد امضاهای این صورتجلسه، آن را مستند ادعای خود مبنی بر برکناری دکتر مهدی فاتحی از سمت شهرداری و تعیین سرپرست قرار دادند.

شهردار بهارستان همسر ناهیدتاج الدین نماینده مرم اصفهان در مجلس شورای اسلامی است. تاج الدین در انتخابات اسفند 94 از طریق «لیست امید» به بهارستان راه یافت.

screenshot-www-ilna-ir-2016-12-23-23-44-08

این ادعا در حالی مطرح شده است که طبق تصویر منتشر شده از صورتجلسه شورای شهر بهارستان، این جلسه به صورت رسمی و با رسیدن به حد نصاب برگزار شده و سرپرست بعدی شهرداری نیز تعیین شده است.

photo_2016-12-24_00-19-56

با این وجود؛ انتشار نامه رسمی رئیس شورای شهر بهارستان خطاب به سرپرست جدید شهرداری بهارستان و تصریح زهره فرهادی بر برکناری و خاتمه کار مهدی فاتحی از سمت شهرداری بهارستان به اما و اگر های رسانه ای پایان داد.

بر اساس این نامه، فرزین زالی به عنوان سرپرست شهرداری بهارستان تا انتخاب شهردار معرفی شد.

photo_2016-12-24_00-40-19

انتهای پیام/ع

دیدگاه‌ها

  1. ناشناس گفته :

    احسنت به شما …

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × 5 =