صفحه اصلی » ورزشی » خاکبرداری زمین چمن شهر اردستان آغاز شد

رئیس اداره ورزش و جوانان:

خاکبرداری زمین چمن شهر اردستان آغاز شد

رئیس ورزش و جوانان اردستان اعتبار این طرح را دو میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این اعتبار از محل تملک دارایی و سرمایه ای استان اصفهان تامین شده است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۵ - شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۴

به گزارش صاحب نیوز رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در گفت و گو با صبح اردستان اظهار کرد: عملیات خاک برداری زمین چمن ورزشگاه ۱۷شهریور این شهر آغاز شد است.

محمد عسگری گفت: این طرح با تلاش و همت مسئولان شهرستان آغاز شده و پیش بینی می شود که در فروردین یا اردیبهشت سال آینده به بهره برداری برسد.

عسکری با بیان اینکه در مرحله اول حدود ۷۰سانتیمتر از خاک موجود که به لحاظ کیفیت قابل کشت چمن نیست برداشته می شود تصریح کرد: با توافقی که از سوی  اداره کل ورزش و جوانان استان با فرمانداری و شهرداری صورت گرفته این طرح توسط شهرداری اردستان اجرا می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان اردستان اعتبار این طرح دو میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این اعتبار از محل تملک دارایی و سرمایه ای استان اصفهان تامین شده است .

وی در خصوص پیست زمین چمن هم گفت: پیست از نظر زیر ساخت مشکلی ندارد و در صورت تأمین هزینه که مسئولان وعده آن را داده اند به زودی قابل بهره برداری است.

عسکری با بیان اینکه طرح زمین چمن مصنوعی هم در حال اجرا است تصریح کرد: این طرح  که هزینه آن دو میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال برآورد شده تا کنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

14 + 5 =