صاحب نیوز

9-%d8%af%db%8c%d9%85%d8%a7%d9%87

کارشناس مسائل سیاسی:

ولایت تنها راه نجات انقلاب از فتنه بدخواهان است

فتنه سال ۸۸ نشان داد که دشمنان با ایجاد پایگاه در کشور و نفوذ در مراکز تصمیم گیری و اشخاص، صحنه را برای تضعیف انقلاب آماده کرده و بدنبال نابودی دستاوردهای آن است، لذا در این رویارویی فتنه گران را باید شناخت و آنها را از نفوذ در انقلاب منع کنیم.

کدخبر: 607064
۱۳۹۵/۱۰/۰۸ @ ۰۶:۳۳

 به گزارش صاحب نیوز، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار دهاقان بیدار، با اشاره به اینکه فتنه گران هیچ گاه از فتنه گری دست برنداشته اند گفت: آنچه در فتنه ۸۸ مهم به نظر می رسد، اینکه باید فتنه را شناخت و فتنه گران و سران فتنه را محکوم و با آنها برخورد کرد.

حسین جدیدی فتنه گران را ابزار دست آمریکا، انگلیس و صهیونست ها دانست که با حضور در مراکز تصمیم گیری نظام ضربه های سهمگین به نظام زده اند و در شرایطی که دشمن از نظام مأیوس شده بود، آنها را امیدوار و راه را برای حضور آنها باز کردند.

وی خاطرنشان کرد: روشنگری و بصیرت افزایی به این نیست که فتنه گران چرا و برای چه به این اقدام زشت دست زدند و ماهها کشور را به آشوب و اغتشاش کشاندند.

جدیدی افزود:  باید اصل این مطلب که در فتنه 88 انتخابات بهانه ای بیش نبود و تقلب رمز آشوب و فتنه فتنه گران بود، روشن شود.

کارشناس مسائل سیاسی سکوت بعضی از خواص بی بصیرت را اصلی مهم در آتش گرفتن فتنه دانست و افزود: اگر خواص در قضایای مهم سکوت کنند و موضع خود را مشخص نکنند، در اصل با فتنه همراه شده اند و آنها را یاری می کنند.

به گفته وی، چقدر انسان های بی بصیرتی هستند و بودند که برای تکیه زدن بر این صندلی ها خون شهدا را ندیدند و برای رضایت هم پیمانان خود و خانواده خود، انقلاب را ناچیز فروختند.

وی به نقش مهم ولایت در مدیریت فتنه ۸۸ اشاره کرد و گفت: تنها چیزی که انقلاب را حفظ کرد، ولایت بود، همانگونه که در این مسیر رهنمودها، مدیریت آگاهانه و بصیرت بخش مقام معظم رهبری بود که انقلاب را از فتنه بدخواهان نجات داد.

جدیدی تصریح کرد: شرایط فعلی دلیلی مهم بر بازخوانی فتنه ۸۸ است که دشمنان می خواهند از مسیر فتنه ۸۸، دوباره کشور را به سمت ناامنی ببرند و اکنون با در پیش بودن انتخابات ۱۳۹۶ باید مراقب حرکات فتنه گران باشیم.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: فتنه سال ۸۸ نشان داد که دشمنان با ایجاد پایگاه در کشور و نفوذ در مراکز تصمیم گیری و اشخاص، صحنه را برای تضعیف انقلاب آماده کرده و بدنبال نابودی دستاوردهای آن است، لذا در این رویارویی فتنه گران را باید شناخت و آنها را از نفوذ در انقلاب منع کنیم.

انتهای پیام/ الف