صفحه اصلی » اجتماعی » بارش باران در چادگان به 39.7 میلی متر رسید

در 36 ساعت گذشته

بارش باران در چادگان به 39.7 میلی متر رسید

عسگری گفت: در سال زراعی جاری تا این ساعت 137.7 میلی متر بارندگی داشته ایم و در مقایسه با سال زراعی قبل تا این زمان ۷۷.۵ میلیمتر بوده که این میزان افزایش ۷8 درصدی را نشان می دهد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۰ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۷

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، رئیس اداره هواشناسی چادگان در گفتگو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری چادگان گفت: بارش باران از عصر روز یکشنبه در چادگان آغاز شده و کماکان این سامانه بارشی در این شهرستان ادامه خواهد داشت.

حسن عسگری، میزان بارندگی 36 ساعت گذشته را 39.4 میلی متر بیان کرد و افزود: سال زراعی جاری تا این ساعت 137.7 میلی متر است که در مقایسه با سال زراعی قبل تا این زمان ۷۷.۵ میلیمتر بوده و این میزان افزایش ۷8 درصدی را نشان می دهد.

وی در مورد وضعیت جوی روزهای آتی، اظهار کرد: این بارندگی ها، امروز باشدت خیلی ملایم تر و در چهارشنبه با شدت بالاتر ادامه خواهد داشت و در نهایت پنجشنبه ای با هوای بدون ابر، پیش رو خواهیم داشت.

عسکری از رانندگانی که در این شهرستان تردد می کنند درخواست نمود: که با احتیاط بیشتری رانندگی نمایند، زیرا شرایط محیطی خاص چادگان در جوار زاینده رود، شرایط را برای پدیده مه و کاهش دید فراهم می کند.

انتهای پیام/ع

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد