صفحه اصلی » سیاسی » آمریکا دشمنی و خباثت خود علیه کشورمان را کنار نگذاشته است

فرمانده بسیج چادگان؛

آمریکا دشمنی و خباثت خود علیه کشورمان را کنار نگذاشته است

دشمنان ما معجونی سرشار از نفرت و انزجار تهیه کرده اند که هر زمان ولایت امر کنند، مردم بصیر و هوشیار ما تابع امر نائب امام زمان (عج) خواهند بود.

تاریخ انتشار: ۲۳:۰۴ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۸

به گزارش صاحب نیوز، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان در گفتگو با خبرنگار چادگان نا اظهار کرد: بعضی مردم بر این باورند که جریان فتنه، از انتخابات سال 88 نشأت گرفته است و حال آن که، حقیقت این چنین نیست،

سرهنگ علیرضا منصوری تصریح کرد: ماجرای فتنه، با آغاز به کار انقلاب اسلامی در ایران، بر علیه کشورمان و نظام آغاز شد و از همان ابتدا با طرح ها، نقشه ها و ارایه ایدئولوژی های منحرف و گاهی هم واهی، سعی بر براندازی حکومت داشتند.

وی افزود: فتنه 88 با بهره گیری از ایده های انقلاب مخملین و ارتباط های بعضی خواص کج فهم و  دریافت مبالغ سنگینی از کشور وهابی عربستان، چند ماه قبل از انتخابات دهم ریاست جمهوری اتفاق افتاده بود، که تشکیل کمیته صیانت از آراء، مقدمات آن را فراهم نمود.

سرهنگ منصوری تصریح کرد: نامه بدون سلام و والسلام و با تهمت بزرگ، تقلب به عنوان رمز آشوب به شکل خانوادگی در کلید زدن به فتنه کمک کرد.

وی با بیان این که، توهم بعضی از خواص بی بصیرت در فتنه 88 کهقبل از پایان انتخابات، پیروزی خود را اعلام کردند، گفت: همه و همه دست به دست هم دادند تا حماسه 85 درصدی حضور مردم در انتخابات و هم چنین آبرو و اقتدار قیام را زیر سوال بردند که با حمایت صریح اوباما، نتانیاهو، سلطنت طلبان، رقاصان، ملی گرایان و منافقین همراه بود، که نهایتا” صدمات غیر قابل جبرانی به نظام و انقلاب وارد کرد.

سرهنگ منصوری خاطر نشان کرد: متأسفانه سران فتنه بعد از انتخابات هم به هوش نیامده و بر اشتباه خود پا فشاری می ­کردند، که هرگز فراموش نخواهیم کرد، و همچنین در این هشت ماه، بسیاری از بزرگان و خواص با سکوت خود به گونه ای دیگر به نظام خیانت کردند.

وی به اصل فتنه در سال 88 اشاره کرد و افزود: جسارت اصل فتنه در روز عاشورای حسینی به خیمه های ابا عبدالله حسین(ع) بود، که این امر باعث حرکت خود جوش مردم در نهم دی ماه شد.

وی اضافه کرد: البته سیلی محکم مردم و نظام در 9 دی به فتنه گران و حامیان آنان بویژه آمریکا و انگلیس و صهیونیسم و عربستان وهابی باعث شده که این دشمنان هر روز با ترفندی متفاوت از جمله تحریم و فشار در سال های اخیر با روش دیپلماسی در پی ضربه زدن به اصل نظام باشند.

سرهنگ منصوری با اشاره به رو شدن خصلت دشمن که امروز هم با نقض برجام، آن را به نمایش گذاشته گفت: این ظرفیت معرفتی مردم را تقویت کرد، که آمریکا هیچ گاه دشمنی و خباثت خود علیه کشورمان را کنار نگذاشته و به نتیجه ای کمتر از اعمال سلطه بر کشور و باز گرداندن ما به دوران وابستگی راضی نخواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان با بیان این که امروز نسل جوان ما با تجربه ای که از مذاکرات هسته ای و برجام به دست آورد افزود: دشمنان ما معجونی سرشار از نفرت و انزجار تهیه کرده اند که هر زمان ولایت امر کنند، تابع امر نائب امام زمان (عج) خواهند بود.

انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × یک =