%d8%b1%d9%81%d8%b9%d8%aa%db%8c-%d9%be%d9%88%d8%b1
۰۱:۲۵ - جمعه ۱۳۹۵/۱۰/۱۰

کارشناس مسائل سیاسی:

نتیجه اعتماد به دشمن ذلت است/ ذلت در انقلابی گری جایی ندارد

رفعتی پور گفت: ذلت پذیری در انقلابی گری به هیچ عنوان راه ندارد و نتیجه اعتماد به دشمن ذلت است.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیرخور کارشناس مسائل سیاسی در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی، شامگاه پنجشنبه در جوار بارگاه امامزاده سید داود (ع) شهر خور با اشاره به خلق حماسه بزرگ 9 دی گفت: آنچه که باعث شد 9 دی خلق شود، عبور فتنه گران از خطوط قرمز و اهانت به مقدسات مردم بود.

رفعتی پور با اشاره به تلاش دشمنان برای نفوذ در کشور گفت: امروز اگر می بینیم که رهبر معظم انقلاب بر خطر فرقه شیعه انگلیسی تاکید دارند و هشدار می دهند برای این است که آن ها سعی می کنند جامعه ما را با شور بدون شعور نگه دارند.

وی افزود: دشمن قصد دارد احساس بدون عقلانیت را بر مردم حاکم کند تا نتوانند به اینکه برای چه بر سید الشهدا(ع) گریه می کنند فکر کنند.

این هادی سیاسی با اشاره به عدم پذیرش ذلت از سوی امام حسین (ع) خاطر نشان کرد: هر جا که صحبت از کنار آمدن با دشمن به میان می آید، امام حسین (ع) آن را “پستی” می داند.

وی افزود: امام حسین (ع) حیاتی که همراهی کردن با ظالم در آن باشد را توخالی دانستند و زندگی با ظالمان را خواری و ذلت می دانند.

رفعتی پور با اشاره به کلام سید الشهدا (ع) گفت: عاقبت تکیه کردن به ظالم، چیزی جز آتش نیست.

وی تصریح کرد: بعضی از مسئولان ما به آمریکا اعتماد کردند و حال نتیجه اعتماد به دشمن را مشاهده می کنیم.

این کارشناس مسائل سیاسی خاطر نشان کرد: ذلت پذیری در انقلابی گری به هیچ عنوان راه ندارد و نتیجه اعتماد به دشمن ذلت است.

وی با اشاره به هشدار های رهبر فرزانه انقلاب نسبت به توطئه های دشمنان گفت: دشمن دنبال ایجاد تفکری است که یک دو راهی وجود دارد، یا همراهی و سازش با آن ها یا پذیرش ذلت و جواب امام حسین(ع) به دوراهی هایی که دشمن برای مومنین ایجاد می کند دوری از ذلت و عدم سازش با دشمن است.

رفعتی پور افزود: امروز بعضی ها در کشور می خواهند این طور تعریف کنند که راه حل مشکلات کنار آمدن با دشمن است و این خلاف فرهنگ عاشورایی و آیات قرآن است.

وی با اشاره به اینکه در دعوای حق و باطل، پیروزی با حق است گفت: اگر در جایی حق در موضع ضعف قرار گرفته به خاطر ضعف پیروان آن بوده است که نتوانسته اند حق آن را ادا کنند.

رفعتی پور افزود: عزت و ذلت ناپذیری مبنای فکر و دینی دارد و اینجا ما آمیختگی دین و سیاست را به راحتی می توان درک کرد.

انتهای پیام/ث