صفحه اصلی » سیاسی » دشمنان هنوز در پی توطئه هستند و باید مراقب بود

امام جمعه چادگان:

دشمنان هنوز در پی توطئه هستند و باید مراقب بود

حجت الاسلام سلیمانی، از مردم شهرستان چادگان که در مراسم باشکوه روز ۹ دی شرکت کرده بودند تقدیر و تشکر کرد و گفت: دشمنان هنوز در پی توطئه هستند و باید مراقب بود.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۷ - جمعه ۱۳۹۵/۱۰/۱۰

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، امام جمعه چادگان در خطبه های نماز جمعه این هفته چادگان اظهار کرد: تمام انسان ها در عملکردشان باید حیاء و عفت داشته باشند که اگر خدای ناکرده گناه کردن و عذاب آن را آسان ببینند، دیگر کنترل ایمان فطری انسان بسیار سخت خواهد بود که عفت و پاکدامنی فقط با تقوا و ایمان حاصل می شود.

حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی با بیان این که کار کردن مثل جهاد در راه خدای متعال هست و در روایات به این تاکید شده است گفت: کسی که تلاش و کار کند، اجر همین موضوع را دارد .

وی تصریح کرد: از لحاظ بینش اسلامی باید کار کنیم و جدی باشیم چرا که فرهنگی که راحت طلبی را در پی داشته باشد درست نیست.

حجت السلام سلیمانی افزود: در نظر بگیرید هر کاری یک اخلاقی را نیز می طلبد که کتاب هایی در این باب نوشته شده است و کار فقط بیل و کلنگ  نیست، بلکه کسی که پژوهش می کند نیز کار می کند.

وی با بیان این که، تکنولوژی در کشور پیشرفت کرده و این ها همه ثمره دانشگاه ها و پژوهشگران است تأکید کرد: پس همه تلاش ها از راه صحیح و درست به نوعی کار حساب می شود که البته برچسب اخلاق نیز باید همراه آن باشد.

حجت السلام سلیمانی اظهار کرد: هر گونه رشدی باید توأم با رشد اخلاقی باشد و اخلاق خوب حتی باعث تسریع رزق می شود و همه این ها به خودمان  بستگی دارد.

خطیب نماز جمعه چادگان به سالگرد شهادت آیت الله شیخ نمر که توسط حکومت آل سعود به شهادت رسید اشاره کرد و افزود:وی عالمی دلسوز بود که حکومت ظالم آل سعود، گردنش را با شمشیر زد.

وی با بیان این که شورای امنیت برعلیه شهرک سازی اسرائیل سیلی محکمی زد و قطعنامه صادر کرد گفت: حالا پشت پرده چه چیزی بوده است، مشخص نیست اما امیدواریم این کشور از بین برود و دشمنی هایش با جامعه مسلمین پایان یابد.

انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد