صفحه اصلی » اجتماعی » نجات نوجوان ۱۲ ساله از عمق چاه ۱۲ متری/ رعایت مسائل ایمنی در اجرای عملیات ساختمانی ضروری است+ تصاویر

مسئول آتش نشانی شهرداری تیران خبر داد

نجات نوجوان ۱۲ ساله از عمق چاه ۱۲ متری/ رعایت مسائل ایمنی در اجرای عملیات ساختمانی ضروری است+ تصاویر

دلکرمی گفت: این چاه 12 متری در شهرک بهارستان تیران قرار داشت که به دلیل عدم رعایت مسائل ایمنی، به صورت روباز و بدون حصار رها شده بود.

تاریخ انتشار: ۰۰:۲۰ - دوشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۳

به گزارش صاحب نیوز، مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تیران در گفتگو با سفیر تیران و کرون گفت: شامگاه ۱۲ دی در ساعت ۱۹:۰۱ طی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی سقوط فرد داخل چاه گزارش شد که نیروهای آتش نشانی سریعا به محل حادثه اعزام و موفق به نجات نوجوان ۱۲ ساله از عمق چاه شدند.

محسن دلکرمی با بیان اینکه فرد حادثه دیده برای اقدامات درمانی تحویل عوامل اورژانس ۱۱۵ شد، گفت: این چاه ۱۲ متری در شهرک بهارستان تیران قرار داشت که به دلیل عدم رعایت مسائل ایمنی، به صورت روباز و بدون حصار رها شده بود.

وی ضمن توصیه به رعایت مسائل ایمنی در انجام عملیات ساختمانی، تصریح کرد: همشهریان عزیزدر هنگام حفر چاه، به ایمن سازی مناسب محل و بستن درب چاه برای جلوگیری از هر گونه حادثه احتمالی توجه داشته باشند.

دلکرمی یادآور شد: ماموران واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تیران طی ۳۶ دقیقه عملیات فوق را به اتمام رسانده و در ساعت ۱۹:۳۷ دقیقه به ایستگاه آتش نشانی بازگشتند.

انتهای پیام/ع

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99