صفحه اصلی » اجتماعی » عدالت اجتماعی در اجرای طرح ها لحاظ شود/ دشمنان ایجاد تفرقه در انتخابات 96 را دنبال می کنند

در شورای اداری تیران و کرون عنوان شد

عدالت اجتماعی در اجرای طرح ها لحاظ شود/ دشمنان ایجاد تفرقه در انتخابات 96 را دنبال می کنند

عضو کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به اهمیت عدالت اجتماعی در اجرای پروژه های شهرستان تیران و کرون، گفت: ساخت همزمان سه استخر در شهر تیران متناسب با ظرفیت این شهر نبوده و قطعا اثر منفی بر روی یکدیگر خواهد داشت.

تاریخ انتشار: ۲۲:۰۸ - پنجشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۶

به گزارش صاحب نیوز، امام جمعه تیران و کرون ظهر امروز در جلسه شورای اداری با اشاره به تمدید تحریم های جدید آمریکا علیه ایران اسلامی، اظهار کرد: مذاکرات هسته ای دولتمردان ایران با کشورهای خارجی برای همه مردم اهمیت زیادی داشت و اکنون با این اقدام های طرف مقابل باید برخوردی قاطع از سمت مسئولان ما صورت گیرد.

حجت الاسلام رشیدیان با بیان این سوال که چرا هنوز اقدام قاطعی در مورد برجام انجام نشده است، گفت: ایران اسلامی در این مذاکرات امتیازهای زیادی را برای بدست آوردن مطالبات خود به طرف مقابل داد که باید این امتیازات بازگردانده شود.

وی افزود: عزت، اقتدار و استقلال جمهوری اسلامی ایران مرهون تلاش بسیار دانشمندان و خون شهدای هسته ای است که نباید اجازه پایمال کردن آن را توسط دشمنان خارجی داد.

تدبیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب در جنگ های فرا منطقه ای پیروزی های بسیاری را به همراه داشت

نماینده مردم شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فتح حلب کمتر از فتح خرمشهر نبود، تصریح کرد: اختلاف های زیاد میان فرماندهان میدان جنگ سوریه و روسیه امید پیروزی در این شهر را کمرنگ کرده بود ولی با ایجاد اتحاد و نقش موثر فرماندهان ایرانی، این شهر از وجود دشمنان خالی شد.

ابوالفضل ابوترابی با اشاره به تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در جنگ های فرامنطقه ای، خاطرنشان کرد: رهنمودهای رهبری در این جنگ ها از تجریه سوریه و عراق جلوگیری کرد و تهدید گروهک داعش که با هدف نابودی ایران اسلامی شکل گرفته بود را به فرصتی برای بازسازی در عراق و سوریه تبدیل کرد.

عضو کمیسیون قضایی مجلس دهم افزود: جمهوری اسلامی ایران با فعالیت های موفق در خارج مرزها، به قدرتی بزرگ تبدیل شده است و در عرصه های بین المللی نقش آفرینی زیادی دارد.

ابوترابی گفت: امام خامنه ای در مذاکرات هسته ای با کشورهای خارجی، علاوه بر بصیرت بخشی و تاکید بر غیر قابل اعتماد بودن آمریکا، از تیم مذاکره کننده حمایت کرد که همین امر باعث جلوگیری از ایجاد تفرقه در کشور شد.

دشمن در قضیه برجام قصد ایجاد تفرقه در بین مردم را داشت

وی ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی در قضیه برجام قصد ایجاد تفرقه داخلی و دوقطبی کردن مردم را داشتند تا از آن در صحنه های بین المللی و جنگ عراق و سوریه بهره ببرند چرا که تفرقه داخلی در صحنه جنگ اثر گذار است.

این نماینده مجلس با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی یادآور شد: دشمنان قطعا معادلات تفرقه افکن زیادی را طراحی کرده اند و رمز پیروزی ما در مقابل این تهدیدها، اتحاد است.

ابوترابی با اشاره به اهمیت اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور، تصریح کرد: اسراف، نداشتن نوآوری و وجدان کاری دستگاه های اداری و بهره بری بسیار کم ادارات در طول روز ضررهای زیادی را به اقتصاد کشور وارد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه سیستم های اداری ایران همزمان با پیشرفت های انجام شده در دنیا، پیشرفت نکرده اند، خاطرنشان کرد: طرح تمرکززدایی، طرح جامع مدیریت شهری و طرح دهیاران، طرح هایی هستند که با توجه به مشکلات و شرایط امروزی تبیین شده است و با اجرای آنها شاهد پیشرفت بیشتری خواهیم بود.

ساخت همزمان سه استخر در تیران به صلاح نیست

عضو کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به اهمیت عدالت اجتماعی در اجرای پروژه های شهرستان تیران و کرون، گفت: ساخت همزمان سه استخر در شهر تیران متناسب با ظرفیت این شهر نبوده و قطعا اثر منفی بر روی یکدیگر خواهد داشت.

ابوترابی در بیان طرح های بخش درمان شهرستان، تصریح کرد: اقدامات لازم برای ساخت بیمارستان تیران و کرون با عنوان طرح توسعه بیمارستان بهنیا، در حال انجام است و درمانگاه خیریه کرون و درمانگاه تامین اجتماعی هم در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

مردم و مسئولان باید در حفظ وحدت و یکپارچکی جامعه بکوشند

فرماندار  شهرستان برجام را یکی از پیروزی های دولت تدبیر و امید دانست و گفت: مذاکرات هسته ای با وجود مشکلاتی تاثیر زیادی در کشور داشته و باعث کاهش تورم، جلوگیری از رشد اقتصادی منفی و افزایش قیمت نفت در اپک شده است.

علی رحمانی مشارکت  مردم در انتخابات سال آینده را بسیار مهم دانست و افزود: مردم و مسئولان باید در حفظ وحدت و یکپارچکی جامعه بکوشند و از ایجاد تشویش و ناامیدی در مردم خودداری کنند.

وی ادامه داد: انتخاب افراد کاردان، صالح و با تجربه و نخبگان در عمران و آباد سازی کشور و شهر و روستاها تاثیر زیادی دارد.

رحمانی با توصیه به مسئولان شهر و روستاها برای اجرایی کردن شعار سال، خاطرنشان کرد: اجرای فعالیت های درآمدزا در جهت بومی سازی اقتصاد مقاومتی، باعث اشتغال زایی برای مردم و ایجاد امیدواری در آنها خواهد شد.

فرماندار تیران و کرون گفت: پروژه فاضلاب شهر تیران، تصفیه خانه آب شرب، بیمارستان و شرکت تعاونی توسعه عمران از جمله پروژه های مهم شهرستان است که موفقیت در آنها، همکاری و اتحاد مردم و مسئولان شهرستان و دوری کردن از شایعات را می طلبد.

وی در ادامه به خریداری زمین ترمینال بخش کرون، بستن چاه های غیر مجاز و افزایش ذخیره آب سد، اهمیت تکریم ارباب رجوع های ادارات، اهمین فعالیت شرکت سهامی زراعی تیران و همکاری ادارت با کمیته دهه فجر اشاراتی کرد.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99