صفحه اصلی » سیاسی » ترویج بی حیایی نقشه هدایت شده دشمنان در فضای مجازی است/ عبور از رکود در بین مردم حس نمی شود

امام جمعه رضوانشهر:

ترویج بی حیایی نقشه هدایت شده دشمنان در فضای مجازی است/ عبور از رکود در بین مردم حس نمی شود

حجت الاسلام شیاسی با بیان اینکه دشمنان در شبکه های اجتماعی به دنبال رواج بی حیایی و بی عفتی مردم به خصوص نسل جوان هستند، گفت: فضای مجاری علاوه بر محاسن، ضررهای بسیاری را هم به همراه دارد لذا باید ابتدا فرهنگ استفاده از این ابزارهای روز را پیدا کرد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۳ - جمعه ۱۳۹۵/۱۰/۱۷

به گزارش صاحب نیوز، امام جمعه رضوانشهر از توابع تیران و کرون، در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به فراز های زیارت جامعه کبیره پیرامون شناختن حق اهل بیت، اظهار کرد: مردم باید نسبت به کسب معرفت به اهل بیت سلام الله علیها از طریق مختلف از جمله مطالعه کتاب و گوش دادن به سخنرانی ها بکوشند و جوانان نباید وقت خود را با کارهای بیهوده تلف کنند.

حجت الاسلام محمد شیاسی گفت: رضاخان پهلوی در سال 1314 با تصویب قانون کشف حجاب، چادر و روسری ها را از سر مردم می کشید ولی اکنون دشمنان اسلام از راه های دیگر این نقشه خود را عملی می کنند.

وی با بیان اینکه دشمنان در شبکه های اجتماعی به دنبال رواج بی حیایی و بی عفتی مردم به خصوص نسل جوان هستند، تصریح کرد: فضای مجاری و شبکه های مجازی موبایلی علاوه بر محاسن و خوبی ها، ضررهای بسیاری را هم به همراه دارد لذا باید ابتدا فرهنگ استفاده از این ابزارهای روز را پیدا کرد.

امام جمعه رضوانشهر افزود: افزایش بیماری های روحی و روانی، بی علاقگی به ازدواج و تشکیل خانواده، تیرگی رابطه فرزندان با والدین، ناهنجاری های خانوادگی، رواج خیانت و افت تحصیلی دانش آموزان از جمله آسیب های استفاده نادرست از شبکه های اجتماعی است.

حجت الاسلام شیاسی خطر جنگ نرم برای اقشار های مختلف جامعه را بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد: دشمنان از هر طریق ممکن سعی در نفوذ بین مردم و سست کردن عقاید و آرمان های آنها را دارند و تنها راه برخورد با نقشه های دشمنان، هوشیاری در این زمینه است.

وی قیام مردم قم در سال 1356 را گرامی داشت و اذعان کرد: این قیام در 19 دی نقطه عطفی در نهضت اسلامی مردم ایران بود که با کلید زدن جرقه انقلاب اسلامی، باعث پیروزی اسلام بر غاصبان و دشمنان شد.

امام جمعه رضوانشهر با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع نخبگان و دانشجویان، تصریح کرد: نسل جوان توان و هوشمندی بالاتری نسبت به نسل اول انقلاب دارند که بوسیله علم توام با ارزش های دینی زمینه پیشرفت کشور را فراهم خواهند کرد.

حجت الاسلام شیاسی با بیان اینکه دشمنان توجه ویژه ای به نسل جوان جامعه ما دارند، گفت: صفوف نماز جمعه و جماعت و مساجد سنگرهای مهم اسلام هستند که باید آنها را با شکوه هر چه بیشتر، حفظ کرد ولی جای خالی جوانان بیشتر اوقات در این سنگر مهم و حساس، حس می شود.

وی حل معضلات کشور از جمله اشتغال را بسیار مهم دانست و یادآور شد: اجرایی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی بنا بر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب بسیاری از مشکلات را حل خواهد کرد و مسئولان باید گزارشی از فعالیت های خود در این زمینه به مردم ارائه دهند.

امام جمعه رضوانشهر با بیان اینکه عبور از رکود در بین مردم حس نمی شود، خاطرنشان کرد: مردم از لحاظ اقتصادی تحت فشارهای زیادی هستند و مسئولان اجرایی به جای آمار دادن های دور از واقع، باید فکری اساسی برای رفع مشکلات بکنند.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99