صفحه اصلی » سیاسی » دشمن در انتخابات ریاست جمهوری به دنبال اختلاف افکنی است

امام جمعه چادگان؛

دشمن در انتخابات ریاست جمهوری به دنبال اختلاف افکنی است

حجت الاسلام سلیمانی اظهار کرد: دو انتخابات مهم و حساس را در پیش رو داریم، که دشمن دنبال اختلاف افکنی ها و مسائل منحرف کننده است که باید با بصیرت مانع تحقق اهداف دشمنان شویم.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۳ - جمعه ۱۳۹۵/۱۰/۱۷

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، امام جمعه چادگان در خطبه های نماز جمعه این هفته چادگان اظهار کرد: تقوا یعنی این که تمام اموری که خدا واجب کرده انجام دهیم و از آنچه نهی کرده دوری کنیم.

حجت الاسلام ابالفضل سلیمانی  تصریح کرد: تمام انسان ها در عملکردشان باید حیاء و عفت داشته باشند که اگر خدای ناکرده گناه کردن و عذاب آن را آسان ببینند، دیگر کنترل ایمان فطری انسان بسیار سخت خواهد بود.

وی با اشاره به زندگی نامه حضرت امام حسن عسگری(ع) گفت: در زمان امام حسن عسگری (ع)، امام محصور بود و دسترسی راحت به شیعیان نبود که ایشان با نامه نگاری، ارتباط خود را با شیعیان برقرار می کرد.

حجت السلام سلیمانی به درگذشت عالم فرزانه مرحوم شيخ محمّدعلي شرعي اشاره کرد و افزود: آن مرحوم پدر شهید بود و زحمات زیادی برای اسلام کشید.

وی با بیان اینکه سالروز هجرت حضرت فاطمه معصومه(س) در این هفته است اظهار کرد: امامان تجلیل زیادی از ایشان کرده اند و این موضوع جایگاه آن حضرت را نشان می دهد.

حجت السلام سلیمانی به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با جوانان و بسیجیان اشاره کرد و افزود: در این دیدار رهبر معظم انقلاب فرمودند: علم به تنهایی سعادت نمی آورد بلکه با ایمان باید همراه باشد.

وی با بیان این که، نیروهای مقاومت در سوریه پیروزی های بزرگی کسب کرده اند تأکید کرد: بعضی دولت ها باید هوشیار باشند، مثل ترکیه که به خاطر حمایت از تروریست ها نا امن شده و باید از راه راست حمایت کنند.

امام جمعه چادگان به انتخابات ریاست جمهوری و  شوراهای شهر و روستا اشاره و خاطر نشان کرد: دو انتخابات مهم و حساس را در پیش رو داریم، که دشمن دنبال اختلاف افکنی ها و مسائل منحرف کننده است که باید با بصیرت مانع تحقق اهداف دشمنان باشیم.

انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد