صفحه اصلی » اجتماعی » اداره برق بادرود برق شهرداری را قطع و شهرداری مسیر درب ورودی اداره برق را تخریب کرد+ عکس

اختلاف دو اداره با چاشنی احساس

اداره برق بادرود برق شهرداری را قطع و شهرداری مسیر درب ورودی اداره برق را تخریب کرد+ عکس

رئیس شورای شهر بادرود گفت: به زودی مشکلات و سوء تفاهمات به وجود آمده بین این دو نهاد خدمت رسان و مهم و با حضور مسئولان این دو اداره برطرف می شود.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۴ - دوشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۴

به گزارش صاحب نیوز به نقل از آوای نطنز، اداره برق بادرود صبح امروز برق شهرداری بادرود را به علت بدهی قطع کرد.

ماموران شهرداری بادرود هم برای پاسخ به اقدام اداره برق مسیر درب ورودی اداره برق در بلوار شهید مطهری را تخریب و در مقابل درب ورودی ضلع شمالی اداره برق اقدام به خالی کردن کامیون کود حیوانی کردند.

هرچند افکار عمومی در نگاه اول به این ماجرا مقصر اصلی را خواهند شناخت ولی آن چه مهم بود و انجام نشد پرهیز از رفتارهای احساسی مسئولان بود.

آن چه مهم است کنترل جو روانی حاکم در این فضا است که ممکن است بهره برداری خاصی از فرصت طلبان انجام شود و بار ضررش هم بیش از پیش بر دوش مردم قرار گیرد.

شنیده ها از ورود سریع شورای شهر بادرود برای حل مشکل خبر داده و رئیس شورای شهر بادرود نیز طی گفتگوی کوتاهی با خبرنگار آوای نطنز از آغاز تلاش برای حل مسالمت آمیز این مشکل و سوء تفاهم به وجود آمده بین این دو ارگان خبر داد و گفت: به زودی مشکلات و سوء تفاهمات به وجود آمده بین این دو نهاد خدمت رسان و مهم و با حضور مسئولان این دو اداره برطرف می شود.

وی با اشاره به اقدامات مهم و فراگیر این دو نهاد در سطح منطقه و لزوم آرامش کاری در آن ها، از اصحاب رسانه خواست از ایجاد هرگونه حاشیه و بهره برداری های خاص در این مورد خودداری کنند.

 

انتهای پیام/ع

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد