صفحه اصلی » سیاسی » از آمریکا جز دشمنی انتظاری نداریم/تکیه بر عوارض ذوب آهن برای توسعه ی منطقه، راه گشا نخواهد بود

امام جمعه زاینده رود:

از آمریکا جز دشمنی انتظاری نداریم/تکیه بر عوارض ذوب آهن برای توسعه ی منطقه، راه گشا نخواهد بود

حجت الاسلام صفرزاده گفت: ما پیش از این و در ماجرای برجام هم به صراحت اعلام کردیم که از آمریکا جز دشمنی انتظاری نداریم و به طور یقین چنین اقدامات ضد ایرانی دور از انتظار نیست.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶ - پنجشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۷

به گزارش صاحب نیوز، امام جمعه زاینده رود ، با اشاره به ظرفیت های موجود در این شهر اظهار کرد: شهر زاینده رود از ظرفیت های بالایی برخوردار است که این ظرفیت ها باید شناسایی شده و زمینه برای حضور سرمایه گذاران در این شهر فراهم شود.

حجت الاسلام صفرزاده با بیان اینکه شهر زاینده رود باید به خودش متکی باشد و برای دست یابی به درآمدهای پایدار تلاش کند تصریح کرد: تکیه بر عوارض حاصل از ذوب آهن راه گشای مشکلات نخواهد بود و به طور یقین چنین درآمدی به تولید ثروت در منطقه کمکی نخواهد کرد.

امام جمعه شهر زاینده رود در ادامه با اشاره به کارشکنی ها و اقدامات اخیر ضد ایرانی ایالات متحده آمریکا خاطرنشان کرد: ما پیش از این و در ماجرای برجام هم به صراحت اعلام کردیم که از آمریکا جز دشمنی انتظاری نداریم و به طور یقین چنین اقدامات ضد ایرانی دور از انتظار نبود.

وی خطاب به افرادی که به وعده های فریبنده غرب دل بسته اند یادآور شد: سیاهه جنایات جبهه استکبار در قبال کشورمان، بدعهدی های غرب در ماجرای برجام و نیز اقدامات اخیر ضد ایرانی آمریکا دیگر جای تردیدی را برای شخصی نسبت به بدگمانی به این کشور نمی گذارد و این را هم بدانیم که بر اساس آیات و روایات، مسلمانان با افرادی که با سلاح خودشان در مقابل اسلام صف آرایی کرده اند نباید تحت هیچ شرایطی سازش کنند.

امام جمعه زاینده رود در ادامه با توجه به عملکرد سه ماهه خود در شهر زاینده رود خاطرنشان کرد: احیاء و فعال کردن واحدهایی نظیر امور مساجد، امور جوانان، مجمع خیرین، امور بانوان و امور شهدا در دفتر امام جمعه زاینده رود، از جمله برنامه های ما در ایجاد بستر مناسب برای انجام فعالیت های فرهنگی و مذهبی در شهر زاینده رود به حساب می آید.

خطیب نماز جمعه زاینده رود در پایان از برگزاری کارگاه آموزشی شناخت عرفان های نوظهور در این شهر خبر داد و تصریح کرد: در پرتو عمل به منویات رهبر معظم انقلاب، مبنی بر لزوم شناخت عرفان های نوظهور در جامعه، کارگاه های آموزشی در این زمینه و با حضور اساتید نخبه حوزه و دانشگاه از روز پنجم بهمن ماه سال جاری کار خود را در شهر زاینده رود آغاز کرده است و به مدت چهار روز نیز ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/لنجانا/ث

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد