صفحه اصلی » اقتصادی » خانواده های بی بضاعت یارانه بیشتری دریافت می کنند

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس:

خانواده های بی بضاعت یارانه بیشتری دریافت می کنند

ساداتی نژاد گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس دهم، یارانه پرداختی به خانواده های بی بضاعت کشورمان افزایش می یابد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۹ - دوشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۱۱

به گزارش صاحب نیوز، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مصوبه اخیر کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت: با تصویب کمیسیون تلفیق، سرانه پرداختی به خانوارهای مستضعف بیش از دو برابر شد.

سید جواد ساداتی نژاد عدم توازن در پرداخت یارانه دولتی را یادآور شد و اظهار کرد: در حال حاضر افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی کمتر از 80 هزار تومان در ماه می‌گیرند و بسیاری از اقشار متمول و برخوردار جامعه که نیازمند نیستند از خوان بودجه و یارانه دولت بهره می‌برند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه کل کشور با اشاره به احکام برنامه ششم توسعه در خصوص خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی گفت: بر اساس مصوبه جلسه روز شنبه نهم بهمن ماه کمیسیون تلفیق، این خانوارها به میزان 20 درصد حداقل حقوق کارگران، مصوب شورای عالی کار را دریافت خواهندکرد.

ساداتی نژاد خاطر نشان کرد: بر اساس این مصوبه رقم دریافتی این خانوارها به ۲۰۰ هزار تومان می رسد و این مبلغ به یارانه آنها اضافه خواهد شد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی افزود: تأمین منابع این پرداخت ها از محل حذف یارانه افراد پردرآمد خواهد بود.

انتهای پیام/ خطب شکن/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد