صاحب نیوز

P1870530

امام جمعه زاینده رود مطرح کرد:

دستگاه دیپلماسی کشورمان پاسخ یاوه گویی های ترامپ را قاطعانه و دندان شکن بدهد

حجت الاسلام صفرزاده می گوید: دستگاه دیپلماسی کشورمان باید پاسخ یاوه گویی های ترامپ را قاطعانه و دندان شکن بدهد.

کدخبر: 626651
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ @ ۱۶:۵۴


به گزارش صاحب نیوز؛به نقل از لنجانا، امام جمعه زاینده رود ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر زاینده رود ضمن عرض تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر و نیز ولادت با سعادت حضرت زینب(س) گفت: ویژگی های شخصیتی و سبک زندگی حضرت زینب(س) باید مورد توجه آحاد جامعه قرار گیرد.

حجت الاسلام صفرزاده با بیان اینکه خطبه‌های رسا و استدلال های کوبنده حضرت زینب(س) در کوفه و شام، بیانگر خودسازی و دانش ایشان بر آموزه‌های دینی است تاکید کرد: یکی دیگر از ویژگی هایی که از شاخصه های اصلی زندگی حضرت زینب(س) به حساب می آید، ولایتمداری ایشان است چراکه این بانوی بزرگوار در تبعیت از امام زمانش هیچ گاه کوتاهی نکرد.

خطیب نماز جمعه زاینده رود با توجه به درپیش بودن ایام فاطمیه تصریح کرد: مراسم سوگواری آن بانوی بزرگوار را باید هرچه باشکوه تر برگزار کنیم و البته آحاد جامعه توجه داشته باشند که در این مراسم ها باید از خرافات، بدعت و حرکات نسنجیده و دور از شأن اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و  هم چنین سخنان بی اساس و غیر مستند بپرهیزیم.

وی در ادامه ضمن تشکر از همه دست اندرکاران برگزاری دوره استانی نقد و بررسی فرقه ضاله به میزبانی شهر زاینده رود خاطرنشان کرد: این دوره با حضور اساتید حوزه علمیه قم و شرکت روحانیون مبلغ از فریدون شهر تا شهرضا و به همت مسئول امور روحانیون در شهر زاینده رود برگزار شد و در این جا جای دارد از همه عزیزان خاصه کسانی که هزینه این دوره را به عهده گرفتند تقدیر و تشکر کنم.

امام جمعه زاینده رود در ادامه با اشاره به اظهارات اخیر دولت مردان آمریکا در قبال کشورمان و نیز تصویب قانون ممنوعیت ورود چند کشور مسلمان به ایالت متحده آمریکا تصریح کرد: دستگاه دیپلماسی کشورمان باید پاسخ یاوه گویی های ترامپ را قاطعانه و دندان شکن بدهد.

خطیب نماز جمعه زاینده رود ضمن بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران بعد از قیام و نهضت ابا عبدالله الحسین علیه السلام بیشترین تأثیر را بر جهان اسلام گذاشته است و این را هم بدانیم که انقلاب اسلامی ایران دارای ویژگی های منحصر به فردی است که کمتر در قیام ها و نهضت های دیگر دیده می شود.

حجت الاسلام صفرزاده با تاکید بر حضور حداکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن یادآور شد: در آستانه ۲۲ بهمن ماه، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران قرار داریم و آحاد جامعه باید با شرکت یک پارچه و حداکثری در راهپیمایى ۲۲ بهمن بار دیگر موجبات یاس و ناامیدی دشمنان را فراهم کنند.

انتهای پیام/ث