صفحه اصلی » مقاومت » دشمنان اسلام می‌خواهند انقلاب اسلامی ایران را کوچک نشان دهند

در یادواره سه شهید روحانی چادگان مطرح شد؛

دشمنان اسلام می‌خواهند انقلاب اسلامی ایران را کوچک نشان دهند

حجت السلام خواجه کریمی با بیان این که دشمنان اسلام می‌خواهند انقلاب اسلامی ایران را کوچک نشان دهند ولی باید این آرزو را به گور ببرند خاطر نشان کرد: چون نشر انقلاب و اسلام به سراسر جهان صادر شده و مردم آگاه و بیدار شده‌اند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۳ - دوشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ یادواره سه شهید روحانی و طلبه، صبح امروز در مسجد جامع چادگان با حضور خانواده های معظم شهدا، مسولان، طلاب حوزه های علمیه خواهران و برادران، بسیجیان و عموم مردم برگزار شد.

در این مراسم روحانی، امام جمعه خوانسار که سخنران این مراسم بود، زنده نگه‌داشتن ایثارگری‌ها و یاد شهدا و انتقال پیام این عزیزان به نسل‌ فعلی را از مهم‌ترین اهداف برگزاری یادواره های شهدا دانست.

حجت الاسلام رسول خواجه کریمی تصریح کرد: یادواره های شهدا، در حقیقت تجدید میثاق و بیعت مجدد با شهدا و آرمان‌های آن‌ها بوده و اعلام پیروی از راه و درس گرفتن از سیره آن‌هاست.

وی به نقش اصلی روحانیون در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: روحانیون با پیش‌قدم شدن در تمام صحنه‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی از ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع کردند.

حجت الاسلام خواجه کریمی به دشمنی‌هایی که با ایران در سراسر جهان صورت می‌گیرد گفت: سران کشورهای غربی و دشمنان از وجود اسلام در جهان هراس دارند، چون اسلام پایه‌های حکومتی آن‌ها را متزلزل کرده است.

وی با بیان این که دشمنان اسلام می‌خواهند انقلاب اسلامی ایران را کوچک نشان دهند ولی باید این آرزو را به گور ببرند خاطر نشان کرد: چون نشر انقلاب و اسلام به سراسر جهان صادر شده و مردم آگاه و بیدار شده‌اند.

در پایان مراسم، از خانواده های معظم شهدای طلبه روحانی شهرستان چادگان تجلیل شد.

انتهای پیام/ چادگان نا/ الف

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد