صفحه اصلی » استان اصفهان » سمیرم » استکبار درمانده تر از همیشه است

امام جمعه سمیرم:

استکبار درمانده تر از همیشه است

امام جمعه سمیرم گفت: بدون شک وعده الهی تحقق خواهد یافت و اکنون می بینیم که استکبار بیش از پیش درمانده و روبه نابودی است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۲۷ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۱/۲۳

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سمیرم (سمنا)، حجت الاسلام سید حبیب الله موسوی در جمع راهپیمایان 22 بهمن سمیرم اظهار داشت: حضور پرشکوه ملت ایران در صحنه های حساس و انقلابی نشان از تجدید عهد با ولایت و انقلاب است و به دنیا ثابت می کند ملت ایران تا آخرین قدم به پای انقلاب خود ایستاده است.

وی تصریح کرد: اکنون ایستادگی و پیشرفت بزرگ ملت و کشور ایران برای دنیای استکبار قابل تحمل نیست و آنان بیش از پیش بیم افزایش نفوذ تفکر انقلابی و استکبار ستیزانه ملت ایران در دنیا را دارند.

موسوی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران برای حفظ ارزش های انسانی و دفاع از حق مظلومان در برابر ظالمان به رهبری بنیان گذار انقلاب پایه گذاری شد و این آرمان ها بیش از هر چیزی دشمنان ما را آزار می دهد.

وی گفت: ملت ایران با قدرت معنوی و اعتقادی خود پاسداران اصلی این انقلاب هستند و به دشمن اجازه کوچکترین حرکت را هم نمی دهند.

امام جمعه سمیرم تاکید کرد: وعده الهی بزودی محقق می شود و همانطور که اکنون شاهد درماندگی و افول استکبار هستیم بزودی شکست و نابودی آنان را جهانیان به تماشا خواهند نشست.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

2 × 4 =