صفحه اصلی » استان اصفهان » کاشان » 80 درصد ورزشکاران بسیجی به ورزش های همگانی روی آورده اند

رییس سازمان ورزش بسیج کشور:

80 درصد ورزشکاران بسیجی به ورزش های همگانی روی آورده اند

رییس سازمان ورزش بسیج کشور گفت: دو میلیون ورزشکار بسیجی در فعالیت های مختلف ورزشی این سازمان مشارکت فعال دارند که 80 درصد از این تعداد یعنی معادل یک میلیون و 600 هزار بسیجی در ورزش های همگانی و مابقی در عرصه قهرمانی فعالیت می کنند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۵۲ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۱/۲۳

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، سردار کاظم یزدانی در نشست خبری خود با خبرنگاران که در حاشیه همایش ورزشکاران بسیجی  در کاشان برگزار شد، افزود: سازمان بسیج بدنبال توسعه امکانات سخت افزاری ورزش کشور است.

وی اظهارداشت: طبق برنامه پنج ساله این سازمان باید سه هزار سالن ورزشی در کشور احداث کند که تاکنون با گذشت سه سال از این برنامه یکهزار و 700 سالن از این تعداد ایجاد شده است.

رییس سازمان ورزش بسیج کشور با اشاره به اینکه براساس این برنامه 17 هزار مربی و مدیر ورزشی نیز باید تربیت شوند تا با هماهنگی نیروی انسانی و امکانات ورزشی تحول خوبی در ورزش کشور پدید آید ، خاطرنشان کرد: با توجه به 47 هزار پایگاه بسیج در کشور با کمک وزرات ورزش وجوانان دولت تدبیر و امید می توانیم با استفاده از این پتانسیل در جذب جوانان به توسعه ورزش کشور کمک کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد: با پرورش ورزشکاران از سطوح پایه بتوان در سال های آینده در سطح بین المللی برای کشور افتخارآفزینی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

9 + هفت =