صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » نیروی هوایی ارتش آمادگی کامل برای صیانت از مراکز هسته ای کشور را دارد

معاون عملیات پایگاه هوایی شهید بابایی:

نیروی هوایی ارتش آمادگی کامل برای صیانت از مراکز هسته ای کشور را دارد

معاون عملیات پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان گفت: نیروی هوایی ارتش با تجهیز به فناوریهای جدید، آمادگی کامل برای حفظ و صیانت از مرزهای هوایی و تاسیسات حیاتی از جمله مراکز هسته ای کشور را دارد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۹ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۱/۲۳

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، سرهنگ خلبان اصغر شفیعی در حاشیه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پایگاه شهید بابایی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به پروژه های مختلف پایگاه هشتم شکاری ، افزود: این اقدامات در قالب بهینه سازی هواپیماها و تامین تجهیزات و فن آوری جدید در خصوص علوم هوانوردی است.

وی به روز کردن سیستم های بدنه هواپیما، شلیک هواپیما، سیستم های اسلحه و مهمات هواپیما به صورت کلی و شبیه سازی پروازی را از جمله این اقدامات برشمرد و تصریح کرد: به مناسبت دهه فجر بخشی از دستاوردها و فن آوریهای پایگاه هشتم شکاری در نمایشگاهی برای آشنایی و بازدید عموم به خصوص نسل جوان به نمایش گذاشته شد.

معاون عملیات پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان تاکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران یک ارتش مردمی بود که از اوایل انقلاب برای شکل گیری این انقلاب همسو با تدابیر حضرت امام خمینی(ره) پیش رفت و گام های ارزشمند برای پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم آن برداشته است.

وی با بیان اینکه انقلاب های زیادی از کشورهای مختلف اتفاق افتاده که گاهی به پیروزی نرسیده و گاهی تداوم نداشته که این به دلیل مشکلاتی متفاوتی از جمله عدم رهبری در آن کشورها و یا عدم ارتشی مقتدر در راستای اهداف رهبر و مردم بوده است، گفت: همه ما امنیت و آرامش امروز خود را مدیون شهدا و درایت های رهبر فرزانه انقلاب هستیم .

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد