صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » ابهام در تداوم مسئولیت های سه گانه شاکری فرد

هت تریک مسئولیت های متولی ورزش بانوان اصفهان؛

ابهام در تداوم مسئولیت های سه گانه شاکری فرد

نسرین شاکری فرد در شرایطی سرپرست امور هماهنگی بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان را برعهده دارد که به طور همزمان نیز مسئولیت نایب رئیسی هیات ورزش‌ های همگانی اصفهان و نایب رئیسی انجمن آلیش کشور را در اختیار دارد تا هت تریک نادری در ورزش ایران زمین رقم بخورد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۷ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۱/۲۳

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز؛ زمانی که حدود 20 ماه قبل محمدرضا محمدجواهری مسئولیت ورزش اصفهان را برعهده گرفت، ورزش بانوان اصفهان عملاً مسئولی نداشت زیرا تا مدتی قبل تر صدیقه کعبی زاده معاونت امور بانوان این اداره را برعهده داشت اما پیش از اینکه رفتن رشید خدابخش از ورزش اصفهان به طورکلی عملی شود، کعبی زاده پیشنهاد فدراسیون والیبال برای تصدی پست نایب رئیسی را پدیرفت و به تهران رفت تا ورزش بانوان اصفهان با حضور مدیر کل جدید آن زمان و مستعفی وی در انتظار شناخت سکاندار جدیدش باشد.

در نهایت نیز ، جواهری نسرین شاکری‌فرد را به عنوان سرپرست امور هماهنگی بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان برگزید. انتخاب شاکری فرد به عنوان مسئول ورزش بانوان استان اصفهان در شرایطی به وقوع پیوست که وی چند ماهی بود به عنوان نایب رئیس هیئت ورزش همگانی استان اصفهان انتخاب شده بود، ضمن اینکه از سال های قبل تاکنون وی مسئولیت بانوان انجمن آلیش را نیز برعهده دارد.

در آن مقطع خبرنگار ما پیگیری‌هایی را در این رابطه صورت داد که در ابتدا امر شواهد و قرائن از استعفای شاکری فرد از نایب رئیسی هیات ورزش‌های همگانی خبر می‌داد اما با گذشت زمان و عادی شدن چند مسئولیتی بودن مسئول ورزش بانوان استان، نه تنها این اتفاق رخ نداد، بلکه شاکری‌فرد هر سه مسئولیت را به طور همزمان در اختیار دارد تا یکی از اتفاقات نادر ورزش اصفهان و حتی کشور رخ بدهد.

در مورد شاکری‌‌فرد نیز این انتقادات وجود دارد و این سئوال مطرح می‌شود که با این حجم مسئولیتی، وی می‌تواند به هر سه این مسئولیت‌ها به طور تمام و کمال رسیدگی کند.

از طرفی اگر به طور نمونه نقصانی در عملکرد معاونت ورزش بانوان وجود داشته باشد، این نقصان باید توسط چه کسی به شاکری‌فرد منتقل شود زیرا عرف معمول بر ارزیابی مسئول ورزش بانوان بر عملکرد نواب رئیس بانوان هیات‌های ورزشی است اما در این شرایط که شاکری‌فرد هر دو مسئولیت را بر عهده دارد، تکلیف چیست؟

با این حال سرپرست امور بانوان اداره ورزش و جوانان استان اصفهان معتقد است سه مسئولیت همزمانش منافاتی با یکدیگر ندارند.

شاکری فرد در این باره می گوید: ورزش همگانی و ورزش بانوان در یک راستا هستند زیرا هر دو باعث رشد می شوند و هیچ منافاتی با یکدیگر ندارند و از این رو نایب رئیسی هیئت ورزش همگانی و سرپرستی امور بانوان اداره ورزش و جوانان استان اصفهان منافاتی با یکدیگر ندارند.

وی به مسئولیت نایب رئیسی اش در کمیته آلیش اشاره کرده و می افزاید: از سال 82 و زمانی که انجمن آلیش کشور تاسیس شد، به عنوان مسئول کمیته آموزش با این کمیته همکاری داشتم. سال 88 نیز ابلاغ نایب رئیسی بانوان از سوی رئیس انجمن آلیش برای من صادر شد.

شاکری فرد که داور بین المللی آلیش بوده و در مسابقات جهانی و آسیایی این رشته قضاوت کرده است، می افزاید: تاکنون چند باری از رئیس انجمن آلیش درخواست کرده ام که فرد دیگری را برای نایب رئیسی انجمن آلیش انتخاب کنند اما وی اصرار به همکاری من با این انجمن دارد.

در حال حاضر با توجه به اینکه دکتر سلطان حسینی مدیرکلی ورزش و جوانان استان اصفهان را برعهده دارد، ادامه همکاری وی با شاکری فرد حتمی نیست و احتمال بروز تغییرات در این پست وجود دارد با این حال این احتمال هم وجود دارد که سلطان حسینی نیز رأی به ادامه همکاری شاکری فرد بدهد اما در مورد تداوم مسئولیت های سه گانه وی ابهاماتی وجود دارد و شاید مدیر کل جدیدبا هت تریک خانم سرپرست موافقت نکند و شاگری فرد ناچار به استعفا دادن از دو مسئولیت دیگرش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

4 × پنج =