صفحه اصلی » اجتماعی » کاشت 14 اصله درخت در پارک شهرداری چادگان +تصاویر

کاشت 14 اصله درخت در پارک شهرداری چادگان +تصاویر

شهردار چادگان گفت: در هفته منابع طبیعی 10 هزار اصله درخت در شهر چادگان کاشت خواهد شد، که این مقدار 2 برابر درخت های کاشت شده شهرداری در هفته منابع طبیعی سال گذشته است.

تاریخ انتشار: ۱۷:۱۰ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ به مناسبت هفته منابع طبیعی، بعدازظهر امروز، 14 اصله نهال در پارک شهرداری چادگان با حضور مسئولان شهرستان کاشته شد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان در حاشیه این مراسم گفت: احیاء و توسعه جنگل های دست کاشت در شهرستان هر ساله ادامه خواهد داشت.

غلامرضا کارگر با بیان این که امسال 35 هکتار از اراضی دیم زار رها شده در روستای کوگانک، جنگل کاری شده و 32 هزار هکتار از حوضه آبخیزداری سد زاینده رود در دستور کار قرار گرفته است افزود: مطالعات آن آماده شده که برای اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوانداری خواهد بود.

شهردار چادگان هم گفت: در هفته منابع طبیعی 10 هزار اصله درخت در شهر چادگان کاشت خواهد شد، که این مقدار 2 برابر درخت های کاشت شده شهرداری در هفته منابع طبیعی سال گذشته است.

عنایت الله امیرحاجلو، سیاست شهرداری چادگان را  افزایش کاشت درخت به جای ایجاد فضای سبز با چمن دانست و تصریح کرد: در حالی که استاندارد سرانه فضای سبز به ازای هر نفر 15 سانتی متر است و این مقدار در چادگان چهل و سه و 77 صدم سانتی متر است.

انتهای پیام/ چادگان نا

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد