صفحه اصلی » اجتماعی » زمینه مسافرت بدون خطر برای شهروندان فراهم شود

در ستاد نوروزی جرقویه علیا مطرح شد؛

زمینه مسافرت بدون خطر برای شهروندان فراهم شود

ستاد نوروزی جرقویه علیا در آستانه فرا رسیدن سال نو با حضور بخشدار، شهردار و مسئولان منطقه در سالن اجتماعات بخشداری تشکیل شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۰۷ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ جلسه ستاد نوروزی جرقویه علیا روز گذشته، در آستانه فرا رسیدن سال نو با حضور بخشدار، شهردار و مسئولان منطقه در سالن اجتماعات بخشداری جرقویه علیا تشکیل شد.

بخشدار جرقویه علیا در این جلسه با اشاره به وجود مکان های گردشگری و تاریخی در منطقه و بازدید افراد از این اماکن، از دهیاران خواست نسبت به ترمیم آن اقدام کنند.

حسین بهزادفر با بیان این که باید زمینه مسافرت بدون خطر را برای شهروندان فراهم کرد، گفت: با ایجاد روحیه بسیجی می توان در حد امکان از مسافران نوروزی به بهترین نحو پذیرایی کردو ارگان ها باید همکاری خوبی با هم داشته باشند.

* زیبا سازی معابر و میادین و نصب بنر برای راهنمایی مسافران

شهردار حسن آباد در ادامه با اشاره به اقدامات شهرداری در جهت زیباسازی معابر و میادین شهر در روزهای قبل از تعطیلات نوروزی، اظهار کرد: زیبا سازی معابر و میادین و نصب بنر برای راهنمایی مسافران در ابتدای ورودی شهر از اقدامات ابتدایی شهرداری است.

حسین ایروانی افزود: با تشکیل مدیریت بحران در شهرداری و ارتباط با مدیریت بحران استان در هنگام بروز حادثه با تمام امکانات و برنامه کشیک در خدمت شهروندان هستیم.

* آمادگی آموزش و پرورش برای اسکان مسافران نوروزی

رئیس آموزش و پرورش جرقویه علیا نیز در سخنانی از آمادگی این اداره برای اسکان مسافران نوروزی خبر داد و گفت: ستاد اسکان اداره آموزش و پرورش سه مکان را به منظور اسکان مسافران در نظر گرفته است.

عباس نوریان ادامه داد: این مکان ها شامل دبیرستان شهید منصوری حسن آباد واقع در خیابان آزادی، مدرسه عزیز خانی شهر حسن آباد در خیابان امام حسین (ع)  و مدرسه شهید آزوغ رامشه است.

وی افزود: ستاد اسکان اداره آموزش و پرورش در ایام تعطیلات نوروز به صورت ۲۴ ساعته در خدمت مسافران نوروزی خواهد بود.

* متخلفان فروش مواد غذایی تاریخ گذشته معرفی شوند

مسئول مرکز بهداشتی درمانی شهر حسن آباد از آمادگی مرکز بهداشتی درمانی به صورت ۲۴ ساعته با داشتن پزشک و پرستار خبر داد.

عباسعلی محمدی ادامه داد: از شهروندان تقاضا داریم در صورت مشاهده افراد دوره گردی که در این ایام ممکن است اقدام به فروش مواد غذایی تاریخ گذشته و …. کنند، با مرکز بهداشتی درمانی و کلانتری شهر حسن آباد تماس گرفته تا اقدامات لازم انجام شود.

انتهای پیام/اصفهان شرق/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد