صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » جمع آوری واحدهای طلاسازی از سطح شهر یکی از اهداف ساخت شهرک طلا

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان مطرح کرد:

جمع آوری واحدهای طلاسازی از سطح شهر یکی از اهداف ساخت شهرک طلا

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان گفت: با توجه به آلودگی سطح شهر اصفهان و لزوم جمع آوری واحدهای طلاسازی از سطح شهر اقدام به ساخت شهرک طلا کردیم.

تاریخ انتشار: ۲۳:۳۵ - پنجشنبه ۱۳۹۲/۱۱/۲۴

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز سعادت بهرامی در ارتباط با شهرک طلا اظهار کرد: شهرک طلا در مجاورت شهرک صنعتی جی قرار دارد، کارهای ساخت و ساز آن در حال اجرا است و امیدواریم در زمانی مناسب به بهره برداری برسد.

وی ادامه داد: این شهرک با همکاری شرکت شهرک‌ها، اتحادیه طلا فروشان و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در حال ساخت است و تکمیل شدن و بهره‌برداری از آن در گرو همکاری این سه نهاد با یکدیگر است.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان گفت: یکی از دلایلی که باعث ساخت شهرک طلا شد جمع‌آوری واحدهای مزاحم و آلوده کننده محیط زیست بود که با بهره‌برداری از شهرک طلا این واحدها در آن‌جا به صورت متمرکز قرار گرفته و آلودگی کمتری برای شهر ایجاد می‌کنند.

وی در ارتباط با مسائل امنیتی شهرک طلا ابراز کرد: یکی از نزدیک ترین نقاط صنعتی به شهر اصفهان شهرک صنعتی جی است که باعث شده این نقطه از لحاظ امنیتی نیز سطح بالاتری نسبت به سایر نقاط صنعتی داشته باشد که با موافقت اتحادیه طلا قرار شد شهرک طلا را در مجاورت این شهرک بسازیم.

بهرامی تصریح کرد: نزدیک بودن این نقطه به فرودگاه یکی دیگر از مزیت‌ها است که باعث تسهیل رفت و آمد و صادرات محصولات گران قیمت می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد