صفحه اصلی » آخرین اخبار اصفهان » آمادگی رستوران ها برای فعالیت 24ساعته در نوروز/ مشکل صنف رستوران داران، 40 مدیرکل با دیدگاه های مختلف است

رئیس اتحادیه رستوران داران اصفهان مطرح کرد؛

آمادگی رستوران ها برای فعالیت 24ساعته در نوروز/ مشکل صنف رستوران داران، 40 مدیرکل با دیدگاه های مختلف است

حسین ملت می گوید: احتمال اینکه رستوران ها در ایام نزدیک به نوروز و اوایل سال نو، تمام وقت باز و پذیرای مسافران و مشتریان باشد، وجود دارد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۴ - شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ رئیس اتحادیه چلوکبابی، رستوران داران و تالارهای پذیرایی اصفهان در گفت‌وگویی در خصوص چرایی عدم فعالیت اصناف در شب ها به ویژه در شهر توریستی مانند اصفهان، اظهار کرد: اداره اماکن تنها اجازه فعالیت مغازه ها تا ساعت ۱۲ شب را داده که در غیر این صورت مغازه بسته و مغازه دار دستگیر می شود.

حسین ملت ادامه داد: اصفهان در زمینه تهیه و توزیع غذا ضعیف عمل نکرده است بلکه مشکل این است که ۳۰ تا ۴۰ رئیس و مدیرکل در این حوزه دارد که هر یک نظر خاص خود را ارائه می کنند.

وی تصریح کرد: ۷۰ رستوران، ۳۰۰ چلوکبابی، ۶۰ جوجه کبابی و ۱۵۰ طباخی در سطح شهر اصفهان فعالیت می کند.

رئیس اتحادیه چلوکبابی و رستوران داران اصفهان با بیان اینکه هر ساله با نزدیک شدن به ایام نوروز جلسات متعددی با رستوران داران گذاشته می شود که بهترین و باکیفیت ترین غذا را به مشتریان و مسافران ارائه کنند و با افرادی که نیازمند و گرسنه هستند مدارا کنند، ادامه داد: مایه افتخار است که طی سال های گذشته با تردد ۱۳ میلیون مسافر گذری از اصفهان که حداقل یک شام یا ناهار را در این شهر داشته اند اما تنها یک شکایت ثبت شده بود که آن هم از بدخلقی یکی از رستوران داران بود.

ملت با بیان اینکه در صورت اجازه اماکن ما آمادگی کار کردن به صورت یکسره را داریم، گفت: احتمال اینکه رستوران ها در ایام نزدیک به نوروز و در ایام عید یکسره باز  و پذیرای مسافران و مشتریان باشد، وجود دارد.

انتهای پیام/ مهر/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هشت − شش =