صفحه اصلی » اجتماعی » محیط زیست و گردشگری » سرپرست اداره حفاظت محيط زيست شهرستان خميني شهر منصوب شد

سرپرست اداره حفاظت محيط زيست شهرستان خميني شهر منصوب شد

مهدي رضا فتحي در حكمي از سوي، مدير كل حفاظت محيط زيست استان اصفهان، به سمت سرپرست اداره حفاظت محيط زيست شهرستان خميني شهر منصوب شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۳۳ - پنجشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ طي حكمي از سوي حميد ظهرابي، مدير كل حفاظت محيط زيست استان اصفهان، مهدي رضا فتحي به سمت سرپرست اداره حفاظت محيط زيست شهرستان خميني شهر منصوب شد.

در حكم مدير كل حفاظت محيط زيست استان اصفهان خطاب به مهدي رضا فتحي آمده است:

«نظر به تعهد و تجربيات جنابعالي ، به موجب اين ابلاغ ضمن حفظ پست سازماني، به عنوان سرپرست اداره حفاظت محيط زيست شهرستان خميني شهر تعيين مي گرديد.

راهبري و تدوين برنامه هاي عملياتي جهت مقابله با تخريب ها و آلودگي هاي زيست محيطي ، برخورد قاطعانه با متخلفين ، نظارت بر استقرار انواع صنايع و واحدهاي خدماتي در حوزه شهرستان و همچنين فرهنگ سازي و اطلاع رساني، اموري است كه انتظارمي رود با برنامه ريزي و بهره گيري از توان كارشناسان آن اداره نسبت به تحقق آن اهتمام ورزيد.

اميد است با اتكال به ايزد متعال و با بهره گيري از تمامي امكانات و ظرفيتهاي موجود در انجام وظايف محوله و رضايت مراجعين محترم، موفق و مويد باشيد.»

گفتنی است پيش از اين سيد منصور ابراهيم زاده به عنوان سرپرست اداره حفاظت محيط زيست شهرستان خميني شهر فعاليت داشته است كه با حكم مديركل حفاظت محيط زيست استان به عنوان سرپرست اداره حفاظت محيط يست شهرستان برخوار منصوب شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

4 + یازده =