صاحب نیوز

DSC00864-1

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان:

اعطای 14 میلیارد ریال تسهیلات در سال 95/ تعیین شعار سال بر اساس نیازهای جامعه است

سرهنگ صفرپور گفت: نام‌گذاری سال بر اساس نیازهای مردم جامعه و همچنین در امتدا هدایت دولتمردان و دیگر دستگاه‌های اجرایی به سمت اولویت‌های اصلی کشور صورت می گیرد.

کدخبر: 654497
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ @ ۲۳:۵۸


به گزارش صاحب نیوز؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سال1396 هجری شمسی، بابیان اینکه شعار سال توسط رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) و بر اساس نیازهای مردم جامعه صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: نام‌گذاری سال بر اساس نیازهای مردم جامعه و همچنین در امتداد هدایت دولتمردان و دیگر دستگاه‌های اجرایی به سمت اولویت‌های اصلی کشور صورت می گیرد.

سرهنگ دوم پاسدار حجت الله صفرپور با تأکید بر اینکه مردم ما به واقع از لحاظ اقتصادی و معیشتی در تنگنا قرار دارند، تصریح کرد: استقلال اقتصادی،  حرکت به سمت ایجاد تمدن اسلامی و ارائه الگوی موفق ایرانی اسلامی به جهان، عزمی راسخ و تلاشی مضاعف می‌خواهد که متأسفانه در چند سال اخیر باکم توجهی مسئولان روبه‌رو شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان بابیان اینکه سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی تحقق پیدا نکرده است و نقش‌های اصلی و کلیدی در تحقق این محورها مغفول مانده است تشریح کرد: ایالت متحده آمریکا به‌عنوان دشمن اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باهدف اضمحلال حرکت تمدنی ایران اسلامی درصدد است تا با دو ابزار خود یعنی استحاله محتوایی انقلاب و امپریالیسم فرهنگی در کشورمان، به خواسته‌های شوم خود دست یابد.

وی متذکر شد: ضروری است تا حمایت از تولیدات داخلی و نیز اشتغال جوانان توسط مسئولان جدی گرفته شود چراکه در غیر این صورت مردم کشورمان خسارات جبران‌ناپذیری را متحمل خواهند شد.

صفرپور بابیان این مطلب که حمایت از تولید و ایجاد اشتغال بسیاری از آسیب‌های سطح جامعه را کاهش خواهد داد یادآور شد: ناحیه مقاومت بسیج لنجان همان‌گونه که در سال 95 و برای تحقق بخشیدن به منویات رهبر معظم انقلاب برای شعار سال، مأموریت‌هایی را به سرانجام رساند، امسال هم با توکل به خداوند، عزمی راسخ و تلاشی مضاعف به مأموریت‌های خود در همین مسیر عمل خواهد کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان خاطرنشان کرد: سپاه شهرستان لنجان همانند سال گذشته که فعالیت‌های نظیر آموزش در راستای شعار سال، پرداخت تسهیلات، حمایت از صنایع تبدیلی و کوچک، ایجاد اشتغال و ورود به 12 عرصه اقتصاد مقاومتی بااعتباری بالغ‌بر 14 میلیارد و 500 میلیون ریال وام را در کارنامه خود دارد، به منظور تحقق شعار امسال هم برنامه‌های جامعی را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

انتهای پیام/لنجانا/ الف