صفحه اصلی » سیاسی » تحقق شعار مردمی بودن جبهه با حضور تمام اقشار جامعه/ جلسه کمیته اقشار کشور 24 فرودین ماه برگزار می شود

مسئول کمیته مردمی نیروهای انقلابی اصفهان:

تحقق شعار مردمی بودن جبهه با حضور تمام اقشار جامعه/ جلسه کمیته اقشار کشور 24 فرودین ماه برگزار می شود

مرتضوی گفت: جلسه کمیته اقشار کشور در 24 فرودین ماه برگزار می‌شود که در آن مسائل و مشکلات شناسایی شده از سطح استان‌ها مطرح و بررسی خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۵ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۱۴

مسئول کمیته اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب استان اصفهان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به تشکیل این کمیته از اواخر سال گذشته، اظهار کرد: اولین جلسه اقشار جمنا در استان اصفهان در سال گذشته با حضور اقشار مختلف ازجمله فرهنگیان، بانوان، جوانان، فرهیختگان، پیشکسوتان، کارآفرینان و دانشجویان تشکیل شد.

منصور مرتضوی ادامه داد: ارتباط‌گیری با سایر اقشار نیز از طریق دعوت از مسئولان و نخبگان این اقشار و برگزاری جلسات با آن‌ها در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان این که جبهه مردمی نیروهای انقلاب به دنبال در نظرگیری دیدگاه‌های تمام اقشار و آحاد جامعه است، تصریح کرد: شعار جبهه در عرصه انتخابات داشتن یک دولت قوی بوده که این امر از طریق ارتباط‌گیری با تمام اقشار و دسته‌بندی و شناسایی مسائل و مشکلات این اقشار در سطح جامعه محقق می‌شود.

مسئول کمیته اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب استان اصفهان محقق شدن شعار مردمی بودن جبهه را به حضور تمام اقشار جامعه در آن دانست و عنوان کرد: 9 نفر از افراد شاخص و مرتبط با جبهه در هر قشر انتخاب و پس از برگزاری انتخابات داخلی، رئیس، نائب رئیس، دبیر و بازرسین شورای سیاست‌گذاری هر قشر از بین آن‌ها مشخص می‌شوند.

مرتضوی با اشاره به پتانسیل شهرستان‌ها در تشکیل اقشار مختلف، خاطرنشان کرد: 27 قشر در حال حاضر در مرکزیت کشور تشکیل‌شده و استان‌ها و شهرستان‌ها نیز بسته به میزان پتانسیل خود، امکان تشکیل این تعداد از اقشار را خواهند داشت.

وی افزود: کمیته اقشار همراه با سیاست‌های کلی جبهه به بحث انتخابات جاری محدود نشده و پس از انتخابات نیز دولت را در موارد مختلف همراهی و رصد کرده و در موارد اثرگذار نیز نظرات خود را ارائه می‌کند.

مسئول کمیته اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب استان اصفهان با بیان این که سیاست‌های این کمیته همکاری با تمام اتحادیه‌های اقشار موجود و پرهیز از موازی کاری است، اظهار کرد: کمیته اقشار در صورت مشاهده خلأ یا ناکارآمدی در بخش یا قشری، کمیته موردنظر خود در آن قشر را تشکیل داده تا نظرات این بخش از جامعه نیز شنیده شود.

مرتضوی بیان کرد: جلسه کمیته اقشار کشور در 24 فرودین ماه برگزار می‌شود که در آن مسائل و مشکلات احصاشده از سطح استان‌ها مطرح و بررسی خواهد شد؛ پس‌ازاین جلسه، جلسات استانی به‌صورت هفته‌ای یک‌بار تا انتخابات و پس‌ازآن به فراخور زمان و نیاز تشکیل خواهد شد.

وی تحقق شعار حکومت مردمی و دینی را منوط به حضور تمام آحاد مردمی دانست و گفت: جبهه مرمی نیروهای انقلاب در تمام محلات پایگاه تشکیل داده و بنابراین افراد حاضر در اقشار مختلف می‌توانند از طریق سرگروه‌های حاضر در محلات و یا معتمدین محل با کمیته اقشار جبهه ارتباط برقرار کنند.

انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد