صفحه اصلی » استان اصفهان » شهرضا » رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب شهرضا مشخص شد

گزارش/

رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب شهرضا مشخص شد

جلسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب با حضور جمعی از معتمدان شهرستان برگزار و «حبیب الله بهرامی» با 23 رأی از مجموع 29 رأی مأخوذه به عنوان رئیس این جبهه در شهرضا انتخاب شد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۵ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ مدت ها بود که افراد انقلابی از نبود اتحاد و انسجام رنج می‌بردند و در محافل مختلف بر ضرورت ایجاد ساز و کاری که در راستای ایجاد اتحاد بین جامعه اصولگرایان تأکید داشتند.
تفرقه‌ای که بین نیروهای انقلابی وجود داشت باعث تضییع حقوق آنها نیز شده بود، از طرف دیگر این مسئله باعث شده بود تا در برخی موارد ارزش های انقلابی نیز در معرض خطر قرار گیرد.
مجموعه این عوامل باعث شد تا جمعی از دلسوزان نظام و انقلاب اقدام به ایجاد سازماندهی منسجمی تحت عنوان جمعیت مردمی نیروهای انقلاب مسوم به «جمنا» کرده و برای دست یابی به آنچه ارزشهای انقلاب و آرمانهای ولایی نامیده می‌شود، تلاش کنند.
یکی از ویژگیهای سازماندهی جمعیت مردمی نیروهای انقلاب آن است که از شهرها و مناطق کوچک کشور شکل گرفته و در مرکز کشور متمرکز خواهد شد بنابراین در این سازماندهی از ابلاغ یک سلسله دستورات از پیش تعیین شده و دیکته آنها به دیگر مناطق کشور خبری نیست.
در ابتدا مقرر شد تا در هر شهرستان بر اساس جمعیت منطقه شوراهایی تشکیل شود، به همین منظور 8 شورا به شهرستان شهرضا اختصاص یافت که از این تعداد 5 شورا در شهر و سه شورا در بخش مرکزی مستقر شد که این تعداد 2 شورا مربوط به عشایر منطقه بود.
اعضای این شورا در شهرستان 3 نفر از نمایندگان خود را برای حضور در مجمع مرکزی شورا که در تهران برگزار شد انتخاب کردند، این در حالی است که در مجموع 40 نفر از اعضای شوراهای محلی درر شهرستان سیاستهای جمنا را دنبال می‌کنند.
جبهه مردمی نیروهای انقلاب تاکنون نماینده رسمی در شورای اسلامی شهرستان نداشته اما اعضای آن به این نتیجه رسیده که از افراد مورد تأیید این جبهه که دارای افکار انقلابی بوده و اندیشه‌های آنان به آرمان های جبهه نزدیک است، حمایت کند.
جبهه مردمی نیروهای انقلاب در دو انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا فعالیت خواهد کرد.
بر اساس این گزارش، در پایان این جلسه که با حضور جمعی از معتمدان شهرستان برگزار شد، «حبیب الله بهرامی» با 23 رأی از مجموع 29 رأی مأخوذه به عنوان رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلابب شهرستان شهرضا انتخاب شد.
مدرک تحصیلی و سوابق اجرایی وی به ترتیب ذیل می باشد:

کارشناسی ارشد علوم سیاسی، فرمانده ناحیه سپاه شهرستان های لردگان،سمیرم، فلاورجان،خمینی شهر و شهرضا، رئیس بازرسی سپاه استان، مدیرعامل در شرکت های بندر خشک اصفهان ، هلدینگ سرمایه گذاری پرشیا فلز ، آتور ، تعاونی بازنشستگان سپاه استان اصفهان و عضویت در هیئت مدیره اتاق تعاون استان اصفهان ، معادن منگنز ایران ، مجتمع صنایع قائم رضا ، بازرگانی تیام صفه ، ذغال سنگ طبس ، آب معدنی صفا نوش ، کانساران نقش جهان ، تعاونی بازنشستگان سپاه استان اصفهان ، ایثارگران فلاورجان، مدیر کل سیاسی انتظامی استانداری اصفهان، و اکنون به عنوان رئیس اتاق تعاون استان اصفهان مشغول به فعالیت است.

انتهای پیام/شهرضانیوز/گ.پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد