نوابی
۱۰:۲۰ - شنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان:

سپاه از ستون های استوار و مقاوم انقلاب اسلامی است

سرهنگ نوابی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ستون های استوار و مقاوم انقلاب اسلامی است که از متن مردم جوشیده و توانسته با بهره گیری از نیروی بالای فداکاری و ایثار رسالت خود را به بهترین نحو ممکن در عرصه های مختلف به سرانجام برساند.

به گزارش صاحب نیوز؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان در گفتگو با خبرنگار دهاقان بیدار با اشاره به اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان همه با هم در مقابل انقلاب ایستادند گفت: امام خمینی (ره) در دوم اردیبشهت سال ۱۳۵۸ در حالی که نظام مقدس جمهوری اسلامی روزهای اولیه خود را آغاز کرده بود، برای محافظت از نهال انقلاب اسلامی دستور تشکیل نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را صادر کرد.

سرهنگ دوم پاسدار هوشنگ نوابی افزود:  نهاد سپاه پاسداران در صحنه های مختلف انقلاب و در همه جبهه ها از جمله جبهه نظامی، جبهه منافقین، جبهه فرهنگی و جبهه اقتصادی همراه و یار انقلاب بوده و توانسته است با حضور خود دشمن را ناامید کند.

وی خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ستون های استوار و مقاوم انقلاب اسلامی است که از متن مردم جوشیده و توانسته با بهره گیری از نیروی بالای فداکاری و ایثار رسالت خود را به بهترین نحو ممکن در عرصه های مختلف به سرانجام برساند.

سرهنگ دوم پاسدار نوابی با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) افزود: امام راحل (ره) در سخنان خود در مورد سپاه فرمودند: «من از سپاه راضی هستم و به هیچ وجه نظرم بر نمی گردد».

وی اذعان داشت: امام خامنه ای (مدظله العالی) نیز در خصوص نهاد مردمی سپاه فرمودند: «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فضل الهی یک هدیه الهی به ملت ایران است».

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک نهاد مکتبی است که در مسیر تحقق عدالت در عرصه گیتی و آزاد کردن انسان ها از قید و بند بردگی استعمارگران و حمایت از همه آزادی خواهان و پیکارجویان عرصه های حق علیه باطل در مسیر آن گام برداشته است.

سرهنگ دوم پاسدار نوابی تصریح کرد: لباس سبز سپاه لباس سرخی خون هزاران شهید انقلاب اسلامی است که تقدیم انقلاب شد.

انتهای پیام/ دهاقان بیدار/ گ.ف